دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ضربه سنگین وزارت اطلاعات به یک گروه تروریستی تکفیری

سیاسی
ضربه سنگین وزارت اطلاعات به یک گروه تروریستی تکفیری

۳۶ تروریست در شش استان شرقی و غربی دستگیر شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس با اعلام این خبر می‌گوید: پس از شناسایی هسته مرکزی این گروهک تروریستی ـ تکفیری ۱۱ نفر از عوامل فعال آن در استان فارس و سایر عوامل این گروهک در شش استان شرقی و غربی کشور نیز شناسایی و طی یک عملیات هماهنگ ۲۵ نفر نیز در این استان‌ها دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به اینکه این گروهک با هدف اعلام موجودیت و ایجاد رعب و وحشت اقدام به انتشار کلیپ‌هایی در فضای مجازی کرده بودند گفت: از این گروهک‌ها مقادیر زیادی انواع سلاح و مهمات کشف شده و با تلاش‌های انجام شده توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و پلیس اطلاعات استان سرشاخه‌های این گروهک‌ها در خارج از کشور نیز شناسایی و این شبکه به صورت کلی مورد ضربه قرار گرفت. این گروهک قصد اجرای عملیات تروریستی همزمان در چندین استان کشور را داشتند که با هوشیاری ضابطان قضایی این عملیات‌ها که با همکاری اطلاعاتی و مالی دو سرویس اطلاعاتی کشورهای اروپایی و منطقه‌ای طراحی شده بود خنثی شد.

رئیس کل دادگستری استان فارس همچنین تصریح کرد: پرونده این گروهک تروریستی تکفیری هم اکنون در شعبه بازپرسی ویژه جرائم علیه امنیت دادسرای عمومی و انقلاب شیراز در حال تکمیل تحقیقات است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

بازدید اپلیکیشن 42 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید