صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۱۹ آبان

ورزشی
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 4 عکس
صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۱۹ آبان

مروری داریم بر صفحه یک روزنامه‌های ورزشی امروز:
ایران ورزشی با تیتر فدراسیون فوتبال روی موج استعفا به جدایی روسای کمیته انضباطی و کمیته اخلاق این مجموعه اشاره کرده است. این روزنامه از قول علیپور نوشته که اشتباه کرده و دیگر پنالتی نخواهد زد. معاوضه مرتضی تبریزی با ارسلان مطهری تیتر دیگر این روزنامه است.

… و حکایت همچنان باقیست تیتر روزنامه پیروزی در واکنش به محرومیت یک جلسه‌ای سرمربی پرسپولیس است. این روزنامه نوشته چرا کالدرون باید محروم شود اما کسانی که توهین‌های زننده داشته‌اند و از مهندسی نتایج حرف زده‌اند، محروم نمی‌شوند.

واکنش کالدرون به محرومیتش تیتر یک خبرورزشی است. سرمربی پرسپولیس گفته دیگران صندلی پرت کردند اما من محروم شدم. شوخی کلایورت با دایی و اعتصاب بازیکنان استقلال تیترهای مهم دیگر این روزنامه است.

روزنامه گل عکسی از کریم باقری روی جلدش منتشر کرده و مدعی شده که دستمزد او ۱٫۷ میلیارد تومان است. فتح‌الله‌زاده گفته پرسپولیس شانس آورده که دربی هفته نهم یا دهم نبوده است. حسن‌زاده رئیس سابق کمیته انضباطی هم مدعی شده که حکم محرومیت کالدرون را او امضا نکرده است.

بازدید اپلیکیشن 38 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

روزنامه هفت صبح  یکشنبه ۲۵ اسفند  ۹۸ (نسخه PDF) روزنامه هفت صبح یکشنبه ۲۵ اسفند ۹۸ (نسخه PDF)
کاربران ویژه - اسلایدر
...
صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۲۱ آبان صفحه یک روزنامه‌های ورزشی ۲۱ آبان
ورزشی
مروری داریم بر صفحه یک روزنامه‌های ورزشی امروز: از ایران ورزشی شروع می کنیم که با انتشار عکسی از آریا برزگر مهاجم تیم ملی جوانان و باشگاه پرسپولیس، او را با جونیور مقایسه کرده و از تیتر آریا ارزان ترین پدیده، جونیور گران ترین اخراجی برای گزارش اصلی‌اش استفاده کرده…...
روزنامه‌های ورزشی/ بازی لالیگایی روزنامه‌های ورزشی/ بازی لالیگایی
ورزشی
خبرورزشی با تیتر بازی لالیگایی به تقابل همبازی مارادونا با دستیار سابق کی‌روش در دیدار فولاد و پرسپولیس اشاره کرده. این روزنامه از قول استراماچونی نوشته که وریا غفوری در هواپیمای برگشت از تبریز، به هیچ مسافری بی احترامی نکرده است. پیروزی با تیتر جبران مافات سراغ بازی امروز فولاد…...

پاسخ دهید