خبر فوری : نماینده روسیه: احتمالا فردا خبر مهمی درباره مذاکرات برجام اعلام شود

صعود برنتفورد در جام حذفی؛ گل قدوس را ببینید

ورزشی
video
صعود برنتفورد در جام حذفی؛ گل قدوس را ببینید

در جریان برگزاری دور سوم مسابقات جام حذفی فوتبال انگلستان، از ساعتی پیش دو تیم برنتفورد و میدلزبرو به مصاف یکدیگر رفتند؛ دیداری که در ورزشگاه خانگی برنتفوردی‌ها دنبال شد و در نهایت یاران سامان قدوس در تیم میزبان موفق شدند با برتری دو بر یک به مرحله بعدی صعود کنند. در جدال امشب با نظر وارناک سرمربی تیم برنتفورد، سامان قدوس ستاره ایرانی این تیم از ابتدا در ترکیب تیمش قرار داشت و توانست نقش‌آفرینی درخشانی را برای تیمش داشته باشد.

قدوس ابتدا از روی ارسال ضربه کرنر در نیمه نخست و در دقیقه ۳۵، گل اول تیمش را برای درویش‌اغلو ساخت اما میدلزبرویی‌ها در ابتدای نیمه دوم گل خورده را جبران کردند؛ روی یک حرکت زیبا اما قدوس توانست در قامت ناجی تیمش عمل کند و در دقیقه ۶۴، این‌بار خود موفق به گلزنی شد تا برتری بار دیگر نصیب یاران برنتفورد شود. ستاره ایرانی برنتفورد که در همان دقایق آغازین بازی از داور کارت زرد دریافت کرد، با نظر وارناک تا آخرین دقیقه بازی در میدان بود و توانست با نمایشی درخشان و ثبت یک گل و یک پاس گل، زمینه‌ساز صعود تیمش به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی انگلستان شود؛ درخششی که بدون‌تردید باعث خواهد شد تا سامان قدوس در ادامه فصل چمپیونشیپ انگلستان و همچنین رقابت‌های حذفی نیز فرصت بیشتری برای خودنمایی در ترکیب تیمش پیدا کند. چرا که سامان قدوس در پیراهن برنتفورد تاکنون موفق به گلزنی نشده بود و پیش از این نیز تنها یکبار پاس گل داده بود، اما او در جدال حساس امشب هم برای تیمش گلزنی کرد و هم گل ساخت تا این‌چنین شبی رویایی را در ورزشگاه خانگی برنتفورد پشت سر بگذارد. نمایش درخشان سامان قدوس در ترکیب برنتفورد نیز مورد توجه سایت‌های معتبر آماری دنیا قرار گرفت و او نیز از «هواسکورد» نمره خوب ۸ را دریافت کرد.

بازدید اپلیکیشن 59 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

لحظات کمدی جهان فوتبال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ را تماشا کنید لحظات کمدی جهان فوتبال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ را تماشا کنید
ورزشی
نگاهی داریم به لحظات فان و جالب دنیای فوتبال در فصل ۲۰۲۰/۲۱ تاکنون....
با این سوپرگل تیلمانس، لستر فاتح جام حذفی انگلیس شد با این سوپرگل تیلمانس، لستر فاتح جام حذفی انگلیس شد
ورزشی
پنج سال پس از قهرمانی خاطره انگیز در لیگ برتر، روباه ها این بار با برندان راجرز فاتح جام دیگری شدند....
توهمی به‌نام گروه مرگ و آب و هوای گوا توهمی به‌نام گروه مرگ و آب و هوای گوا
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | ‌یک:‌ پست اینستاگرامی علی دایی در مورد این که چرا مسئولین ایران درحالیکه بقیه دنیا درحال کنترل کرونا هستند حرف از موج چهارم و پنجم می‌زنند نشان از احساس تعهد این بازیکن ممتاز و بین‌المللی ما دارد اما حاوی اطلاعات غلط و غیر مفید است. کرونا…...

پاسخ دهید