شوک نویر به دنیای فوتبال: به اسمش را نبر مبتلا شده‌ام!

ورزشی
شوک نویر به دنیای فوتبال: به اسمش را نبر مبتلا شده‌ام!

سنگربان بایرن مونیخ و تیم ملی فوتبال آلمان اعلام کرد که به سرطان پوست مبتلا شده است.

مانوئل نویر در گفتگو با نشریه بیلد گفته: من به سرطان پوست مبتلا شده‌ام و به همین خاطر سه بار عمل جراحی کرده‌ام که خوشبختانه هر سه موفقیت‌آمیز بوده است. باتوجه به این که همواره در اردوها شرکت می‌کنم باید به خوبی صورتم را در برابر آفتاب حفظ کنم و این کار من را مشکل می‌کند.

البته روزنامه بیلد اعلام کرده نویر مشکلی برای حضور در جام جهانی ندارد ‌و می‌تواند ژرمن‌ها را در این رقابت بزرگ همراهی کند.

این دروازه‌بان باتجربه به خاطر آسیب دیدگی دیدارهای اخیر بایرن مونیخ را از دست داد و اخیرا به تمرین تیم اضافه شد تا در بازی بعدی بایرن در بوندسلیگا بتواند به میدان رود. بایرن مونیخ در غیاب نویر نتایج درخشانی در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد و توانست مقتدرانه و به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شود.

نویر اخیراً از ناحیه کتف راست خود دچار مصدومیت شد و پس از همراهی بایرن مونیخ مقابل بوروسیا دورتموند در اولین دِرکلاسیکر فصل، درهفت بازی اخیر این تیم نتوانسته است سرخپوشان مونیخی را همراهی کند و اِسون اولریخ جای او را در ترکیب اصلی باواریایی‌ها گرفته است.

یولیان ناگلسمان سرمربی بایرن مونیخ اخیراً در خصوص وضعیت دروازه‌بان 36 ساله‌اش گفته بود: «ما روی بازگشت نویر به بازی با هرتابرلین کار می‌کنیم. کتف، مفصلی پیچیده است که نیاز به استراحت دارد. کاملاً معتقدم که نویر در جام جهانی بازی خواهد کرد و برای تحقق این امر هر کاری که لازم باشد انجام خواهیم داد».

تیم ملی فوتبال آلمان در گروه E مسابقات جام جهانی 2022 قطر با تیم‌های اسپانیا، ژاپن و کاستاریکا همگروه است.

دیدگاهتان را بنویسید