دانلود اپلیکیشن هفت صبح

شوک جدید به دنیای فوتبال؛ رونالدو از یووه جدا می‌شود

ورزشی
شوک جدید به دنیای فوتبال؛ رونالدو از یووه جدا می‌شود

امشب یوونتوس در اولین هفته این فصل سری آ برابر اودینزه قرار می گیرد و بر خلاف تصور نام کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۶ ساله و پرتغالی در ترکیب اصلی قرار نگرفته است. فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور ایتالیایی مدعی شد کریستیانو رونالدو خواهان جدایی از یوونتوس شده و به دنبال یافتن راه حلی برای رفتن از این باشگاه در روزهای باقی مانده بازار تابستانی است.

در ابتد تصور بر آن بود که عدم آمادگی یا مصدومیت باعث غیبت رونالدو در ترکیب ثابت یوونتوس شده، اما نشریات ایتالیایی مدعی شدند این ستاره پرتغالی مشکلی بابت قرار گرفتن در میدان نداشته و این نیمکت نشینی خواسته مستقیم خودش بوده است. در واقع رونالدو ابتدا می خواهد وضعیتش به طور کامل در مورد آینده مشخص شده و در ادامه و در صورت توافق برای ماندن در ترکیب این تیم بازی کند.

البته پاول ندود، نایب رئیس یوونتوس در مورد غیبت رونالدو در ترکیب اصلی گفت: «ما بعد از مشورت با خود رونالدو چنین تصمیمی گرفتیم. چنین اتفاقاتی طبیعی است و رونالدو ۱۰۰ درصد در یوونتوس باقی خواهد ماند.» البته در شرایط فعلی یوونتوس چاره ای جز تکذیب فروش رونالدو را ندارد، زیرا در صورت ابراز تمایل به جدایی این بازیکن در مذاکرات با تیم خواهان این بازیکن دست پایین را داشته و نمی تواند ستاره پرتغالی و گران قیمت خود را با رقم مناسب به فروش برساند.

بازدید اپلیکیشن 35 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید