شوک به گل‌گهر؛ قلعه‌نویی مقابل پرسپولیس محروم است

ورزشی
شوک به گل‌گهر؛ قلعه‌نویی مقابل پرسپولیس محروم است

در شرایطی که همه چیز آماده انجام برگزاری دیدار دو تیم گل گهر – پرسپولیس در ورزشگاه تازه تأسیس و زیبای شهید قاسم سلیمانی در شهر سیرجان است، ناظر این مسابقه در جلسه هماهنگی به سرپرست گل گهر اطلاع داد امیر قلعه نویی از حضور در این مسابقه محروم است. بنا بر آنچه که ناظر انضباطی بازی به گل گهری ها ابلاغ کرده است، قلعه نویی به دلیل دریافت چهارمین کارت زرد در بازی مقابل نساجی، از این مسابقه محروم شده است و باید بر روی سکوها دیدار حساس تیمش مقابل پرسپولیس را دنبال کند.

این ابلاغیه در شرایطی است که گل گهر گادوین منشا مهاجم نیجریه ای تأثیرگذار خود به دلیل انجام شادی گلی عجیب و غریب در دیدار مقابل نساجی به همراه ندارد. مسابقه مقابل نساجی و سه امتیاز حساس آن تا به حال ۲ قربانی برای گل گهر داشته که اولی خود منشاست و نفر دوم امیر قلعه نویی که بعد از اعتراض شدید به تصمیم داور در اعلام پنالتی برای نساجی در ثانیه های پایانی نیمه اول از علی بای داور این مسابقه کارت زرد گرفت.

البته در کارشناسی ها مشخص شد که قلعه نویی در اعتراض حق داشته اما در هر صورت کارت زرد او برنخواهد گشت. این در حالی است که ظاهرا قلعه نویی از ۳ کارته بودن پیش از دیدار مقابل نساجی بی اطلاع بوده وگرنه قاعدتا در اعتراض به تصمیم داور طور دیگری رفتار می کرد. قلعه نویی از تصمیم داور مسابقه آنقدر عصبانی شده بود که بین دو نیمه قصد رفتن به رختکن را هم نداشت و در نهایت با همراهی سیامک قلیچ خانی برای صحبت با شاگردانش راهی رختکن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شد.

نکته جالب اینکه از آخرین رویارویی قلعه نویی با پرسپولیس، دقیقا نزدیک به یکسال می گذشت و رویارویی پرحاشیه ای که یادآور مسابقه برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه نقش جهان است. اولین مسابقه کرونایی فوتبال ایران بدون حضور تماشاگر با جنجالی بزرگ و با رأی انضباطی با نتیجه سه بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید و یکی از عوامل مهم قهرمانی سرخ ها در فصل گذشته بود.

در مسابقه فردا سعید الهویی دستیار امیر قلعه نویی تیم گل گهر را مقابل پرسپولیس سیاه پوش هدایت خواهد کرد. دو غایب بزرگ دیگر گل گهر در این بازی هم محسن کریمی و علیرضا حقیقی هستند.

بازدید اپلیکیشن 26 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

قطع همکاری محترمانه مددی با مربیان استقلال قطع همکاری محترمانه مددی با مربیان استقلال
ورزشی
اعضای کادرفنی تیم فوتبال استقلال به طور رسمی از سمت خود کنار رفتند. به گزارش خبرآنلاین؛ پس از استعفای محمود فکری از هدایت آبی پوشان، حالا سایر اعضای کادرفنی هم از جمع استقلالی ها جدا شدند. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، ظهر امروز (سه‌شنبه) آقایان صمد مرفاوی، سعید عزیزیان،…...
ماجرای آشتی دایی و کریمی از زبان خداداد ماجرای آشتی دایی و کریمی از زبان خداداد
ورزشی
ویدئویی از صحبت‌های خداداد عزیزی درباره آشتی علی کریمی و دایی بعداز فوت میناوند را ببینید. منبع: آخرین خبر...
واکنش منشا به شادی گل نامتعارفش واکنش منشا به شادی گل نامتعارفش
ورزشی
میزان: مهاجم تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مدعی است که شادی گل نامتعارفی انجام نداده و به طور اتفافی چنین حرکتی را انجام داده است. گادوین منشا در مورد شادی گل غیرمتعارفش در جریان برتری دو بر یک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل نساجی مازندران در هفته پانزدهم لیگ برتر، اظهار…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید