شورش در اولدترافورد/هواداران اجازه بازی نمی‌دهند!

ورزشی
شورش در اولدترافورد/هواداران اجازه بازی نمی‌دهند!

هواداران منچستریونایتد با هجوم به ورزشگاه اولدترافورد و هتل تیم اجازه ورود اتوبوس را به ورزشگاه نمی دهند.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، در حالی که دقایقی به شروع دیدار منچستریونایتد و لیورپول باقی مانده است، هواداران یونایتد به ورزشگاه و هتل تیم حمله کردند و با سر دادن شعارهایی خواستار استعفای سران این تیم و فروش باشگاه شدند.

هواداران یونایتد که از سیاست های باشگاه ناراضی هستند و عملکرد خانواده گلیزر مالک آمریکایی منچستریونایتد را نمی پسندند، از پیوستن این باشگاه به سوپرلیگ اروپا و برنامه های اقتصادی ناراضی هستند و اجازه بازی را نمی دهند.

اوله گنار سولسشایر در صحبت هایی سعی در آرام کردن هواداران کرد ولی موفق به این کار نشد و خشم هواداران یونایتد بیش از این ها است و حتی نیروهای امنیتی نیز موفق به آرام کردن آنها نشدند.

در نهایت این شرایط باعث شد اتوبوس حامل بازیکنان دو تیم قادر به حرکت به سمت استادیوم و ورود به اولدترفورد برای استقرار بازیکنان و حضور آنها در رختکن نباشد. به همین دلیل اتحادیه لیگ برتر اعلام کرد دیدار یونایتد با لیورپل با تاخیر برگزار خواهد شد. به نظر می رسد برگزاری دیدار منچستریونایتد و لیورپول به ساعت ۲۲ به وقت ایران موکول شده است.

بازدید اپلیکیشن 22 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کرونا،مهدی پاشازاده را راهی بیمارستان کرد کرونا،مهدی پاشازاده را راهی بیمارستان کرد
ورزشی
بازیکن سابق تیم ملی و باشگاه استقلال که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه خانگی به سر می برد، به بیمارستان منتقل شد طرفداری: مهدی پاشازاده روز جمعه و در دیدار برابر هوادار تهران روی نیمکت تیم فوتبال چوکا نشست و تیمش را مقابل شاگردان رضا عنایتی هدایت…...
ببینید | بازگشت تماشاگران به استادیوم‌های چین ببینید | بازگشت تماشاگران به استادیوم‌های چین
اجتماعی
فصل جدید لیگ فوتبال کشور چین بدون محدودیت حضور هواداران در ورزشگاه آغاز شد. منبع: ورزشه سه...
این کارت قرمزهای نابهنگام و دوست‌ داشتنی! این کارت قرمزهای نابهنگام و دوست‌ داشتنی!
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | استقلال با شایستگی حریف عراقی‌اش را در لیگ قهرمانان آسیا شکست داد و اگر اخراج زودهنگام بازیکن حریف نبود، به احتمال زیاد باز هم آبی‌ها می‌توانستند سه امتیاز این بازی را به دست بیاورند اما واقعیت این است که ۱۰ نفره شدن الشرطه کار استقلال را…...

پاسخ دهید