شورای شهر امروز درباره تعطیلی تهران تصمیم می‌گیرد

اجتماعی
شورای شهر امروز درباره تعطیلی تهران تصمیم می‌گیرد

فارس نوشت: عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از عضویت ثابت نماینده شورای شهر در شورای فرماندهی قرارگاه مقابله با کرونا خبر داد و گفت: سرانجام تعطیلی دو هفته‌ای تهران امروز نهایی می‌شود.

زهرا نژادبهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره عضو شدن شورای شهر تهران در شورای فرماندهی قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا اظهار داشت: خوشبختانه شورای شهر عضو ثابت این قرارگاه عملیاتی شده و این موضوع در پیشگیری و مهار کرونا در پایتخت و همچنین حمایت هر چه بیشتر از مردم تهران حائز اهمیت است.

وی افزود: این موضوع چندین بار در شورای شهر توسط اعضای شورا از جمله بنده تذکر داده شده بود و طی درخواست‌هایی از علیرضا زالی نیز خواسته بودیم حتما نماینده‌ای از شورای شهر در ستاد ملی مقابله با کرونا و یا قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا حضور ثابت داشته باشد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: خوشبختانه این موضوع مصوب شد و رئیس شورای شهر یا نماینده‌ای از شورا از این پس به عنوان عضو ثابت در شورای فرماندهی قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا حضور دارد تا مطالبات مردم تهران هر چه بهتر پیگیری شود تا کنون فقط نماینده اجرایی شهر (شهرداری) در این ستاد حضور داشت و به دلیل اینکه تهران پایتخت است و ویژگی‌های خاصی دارد حضور نماینده پارلمان شهری در این ستاد مهم است.

نژادبهرام گفت: موضوع تعطیلی دو هفته‌ای پایتخت به دلیل شرایط کرونا از جمله مباحثی است که شورای شهر در شورای فرماندهی قرارگاه مقابله با کرونا پیگیری می‌کند، اعضای شورا این موضوع را مدنظر قرار داده‌اند و علاوه بر این طی نامه‌ای مشترک با نماینده‌های مجلس درخواست کرده‌ایم تهران حداقل دو هفته تعطیل شود.

وی افزود:‌ امروز تصمیم‌گیری نهایی در مورد تعطیلی دو هفته‌ای تهران گرفته می‌شود و امیدوارم این موضوع هر چه سریع‌تر محقق شود.

بازدید اپلیکیشن 52 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مستمری تامین اجتماعی به ارث می‌رسد؟ مستمری تامین اجتماعی به ارث می‌رسد؟
اجتماعی
روزنامه هفت صبح، مصطفی آرانی | بعد از مرگ چه کسانی می‌توانند حقوق افراد بیمه شده را بگیرند؟ امروز به یک سوال در خصوص وضعیت مستمری تامین اجتماعی افراد بعد از فوت آنها پاسخ خواهیم داد: چه کسانی بعد از مرگ فرد، مستمری او را به ارث می‌برند؟ الف) قاعده…...
ساسی مانکن ادعا کرد به ایران برگشته است ساسی مانکن ادعا کرد به ایران برگشته است
اجتماعی
ساسان حیدری یافته، ملقب به «ساسی مانکن» با انتشار یک ویدئو در صفحات مجازی ادعا کرد به ایران برگشته؛ او خواننده زیرزمینی ترانه‌های رپ است که چندسالی به لس آنجلس مهاجرت کرد. شب گذشته این خواننده لس آنجلسی تصویری را از بلیط و پاسپورت ایرانی منتشر کرد و نوشت: "…...
ببینید | نجات یک دختربچه از آوار انفجار گاز در اهواز ببینید | نجات یک دختربچه از آوار انفجار گاز در اهواز
اجتماعی
مدیرعامل هلال‌احمر خوزستان گفت: با انفجار یک ساختمان مسکونی در خیابان ۱۵ غربی کیانپارس به دلیل نشست گاز، تاکنون ۱۲ مصدوم به مرکز درمانی انتقال یافتند. یک دختر بچه نیز زنده در زیر آوار شناسایی شده و نجاتگران در حال انتقال او از زیر آوار هستند. با توجه به حجم…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید