دانلود اپلیکیشن هفت صبح

شش نکته از روزی که تراکتور برای آخرین بار پرسپولیس را برد

ورزشی
شش نکته از روزی که تراکتور برای آخرین بار پرسپولیس را برد

پرسپولیس و تراکتور فردا دوشنبه مهمترین مسابقه هفته سیزدهم لیگ برتر را برگزار می‌کنند. آخرین باری که پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به تراکتور باخت حال و هوای ایران و دنیا با امروز متفاوت بود.

خبرورزشی می‌نویسد: از آخرین باخت پرسپولیس به تراکتور در ورزشگاه آزادی بیش از هفت سال می گذرد. آن روز علی دایی سرمربی پرسپولیس بود و رسول خطیبی سرمربی تراکتور، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال بود و کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی!

شماره یک | سرمربی کنونی تیم ملی در آن روزها سرمربی فولاد بود. در همین روز که پرسپولیس به تراکتور باخت فولاد هم با هدایت اسکوچیچ از پیکان شکست خورد.

شماره دو | کی روش سرمربی وقت تیم ملی از باشگاه دسته اولی لیدزیونایتد انگلیس پیشنهاد داشت اما کفاشیان گفت که با نهایی شدن قرارداد او، کی روش جایی نمی رود.

شماره سه | در همان روز که پرسپولیس به تراکتور باخت تیم هایی مثل نفت تهران، راه آهن تهران، صبای قم و گسترش فولاد تبریز در لیگ برتر حضور داشتند و به میدان رفتند اما الان اثری از این تیم هانیست.

شماره چهار | در همین روز آئین تجلیل از مدال آوران و قهرمانان با حضور حسن روحانی رئیس جمهور وقت برگزار شد. در این روز همچنین زلزله ای ۴.۳ ریشتری شیراز را لرزاند.

شماره پنج | آخرین باری که تراکتور پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی برد دلار حدود ۳۲۰۰ تومان بود، سکه تمام بهار آزادی هم به نزدیکی یک میلیون تومان رسیده بود و ۹۳۵ هزار تومان قیمت داشت. خودروی ام. وی. ام ۳۱۵ جدید به قیمت ۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شد. پراید هم ۱۵ میلیون تومان قیمت داشت و قیمت تلویزیون ال ای دی سامسونگ ۵۵ اینچ نزدیک هفت میلیون تومان بود.

شماره شش | در همین روز که تراکتور موفق به شکست پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شد تمامی ظرفیت های ورزشگاه پر شد و بخش زیادی از صندلی ها به طرفداران تیم تبریزی اختصاص یافت. آن زمان خبری از کرونا و البته گرانی نبود و گرچه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی باخت اما حال و هوای روح و دل طرفداران این تیم و مردم از الان خیلی بهتر و بهتر بود.

بازدید اپلیکیشن 11 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید