سکوت عجیب وریا پس از جلسه با سرپرست استقلال

ورزشی
سکوت عجیب وریا پس از جلسه با سرپرست استقلال

دو بازیکن استقلال بعد از جلسه با سرپرست این باشگاه پاسخ خبرنگاران را ندادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وریا غفوری و علی کریمی در پایان تمرین امروز استقلال به باشگاه رفتند تا جلسه ای با اسماعیل خلیل زاده سرپرست باشگاه برگزار کنند.

نکته مهم اینکه در پایان جلسه علی کریمی خیلی زود باشگاه را ترک کرد و وریا غفوری هم به گفتن این جمله بسنده کرد: جلسه خصوصی بود و صحبت هایی در آن مطرح شد که من نمی توانم در مورد آن صحبت کنم.

هرچند هنوز در مورد موضوع های مطرح شده در این جلسه خبری در دست نیست اما به نظر می رسد دو ستاره باشگاه در مورد مشکلاتی که در تیم وجود دارد صحبت های مهمی با خلیل زاده مطرح کردند.

بازدید اپلیکیشن 45 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مهدی ترابی به العربی دوحه پیوست مهدی ترابی به العربی دوحه پیوست
ورزشی
مهدی ترابی هافبک تهاجمی تیم پرسپولیس در نوزدهمین دوره لیگ برتر در فصل جدید لیگ ستارگان قطر برای تیم العربی بازی خواهد کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مهدی ترابی قرارداد رسمی‌اش را با باشگاه العربی دوحه امضا کرد. قرار است فرآیند رسمی این انتقال به‌زودی رسانه‌ای شود. استادالدوحه مدعی شده…...
تالاخازده دوباره رکوردشکنی کرد تالاخازده دوباره رکوردشکنی کرد
ورزشی
وزنه‌بردار دسته فوق سنگین جهان با جابجایی رکورد یک ضرب این دسته بیش از پیش دست نیافتی شد. به گزارش خبرآنلاین، لاشا تالاخادزه که مدال طلای المپیک ۲۰۱۷ ریو و عنوان قهرمانی دسته فوق سنگین وزنه برداری جهان را در اختیار دارد با انتشار فیلمی در فضای مجازی ( اینستاگرام)…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
چهارشنبه پنجم شهریور *** نیمه نهایی جام حذفی ایران پرسپولیس - استقلال ساعت: ۱۹:۰۰زنده از شبکه سه...

پاسخ دهید