سپاه قدس انتقام، انتقام

اجتماعی
سپاه قدس انتقام، انتقام

ایسنا نوشت:نمازگزاران تهرانی در راهپیمایی اقدام جنایتکارانه آمریکا که منجر به شهادت حاج قاسم سلیمانی شد را محکوم کرده و یاد آن سردار عالی قدر را گرامی داشتند.

نمازگزاران تهرانی پس از اقامه نماز جمعه این هفته تهران در مصلی امام خمینی تهران در راهپیمایی با حضور اقشار مختلف جامعه جنایت آمریکایی ها در انجام عملیات تروریستی در فرودگاه بغداد و به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی را محکوم کردند.

نماز گزاران تهرانی ضمن گرامی داشت یاد سردار قاسم سلیمانی شعار های《این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده》،《 حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست》،《 جمهوری اسلامی انتقام انتقام》،《اگرچه ایران همه شیران بودپاسخ ما سخت به دشمن بود》،《ملت ما می دهد اکنون پیام تسلیت ای رهبر والا مقام》،《سپاه قدس انتقام انتقام》،《حاج قاسم عزیزم شهادتت مبارک》 سر می دادند.

همچنین بنا به گزارش فارس، همچنین دست‌نوشته‌هایی با نوشته‌های «انتقام سخت»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در دستان نمازگزاران وجود دارد. ضمن اینکه «شهید سلیمانی چهره بین‌المللی بود»، «شهادت پاداش و تلاش بی‌وقفه حاج قاسم سلیمانی در همه سالیان بود»، «نه سازش، نه تسیلم» از دیگر دست‌نوشته‌های حاضران در راهپیمایی امروز بود.

جمعیت انبوه راهپیمایان با شعار «ترامپ جانی، روانی شده، مرگ بر آمریکا جهانی شده» و «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» موضع خود را نسبت به آمریکا اعلام کردند.

همچنین در این مراسم، راهپیمایان در بخش از محوطه مصلی تهران به عزاداری و نوحه سرایی پرداختند.

در پایان این مراسم، نمازگزاران طی بیانیه‌ای ضمن تبریک شهادت حاج قاسم سلیمانی این سردار با شهامت به رهبر معظم انقلاب اعلام کردند که ملت عزیز و انقلابی ایران و پاسداران عزیز و همکارانش قطعا انتقام سخت را آمریکایی‌ها می‌گیرند؛ ضمن اینکه در این مراسم اعلام شد سردار حاج قاسم سلیمانی در تاریخ عصر فعلی‌مان بی‌نظیر بوده است و شهادت این سرباز ولایت در آستانه شهادت حضرت زهرا (س) مزد مجاهدت‌های وی بوده است.

در این بیانه همچنین با تاکید بر اینکه مدال پر افتخار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سربازی ولایت بود، اعلام شد: آمریکایی‌ها با اقدام خبیثانه خود مرتکب حماقت راهبردی شده و یقینا جبهه مقاومت در اسلام ادامه‌دهنده راه حاج‌قاسم سلیمانی خواهد بود و فصل جدیدی در مقاومت اسلامی شکل خواهد گرفت.

راهپیمایان تهرانی همچنین تأکید کردند با شهادت سردار شهید حاج‌قاسم سلیمانی مرگ اسرائیل نزدیک‌تر شده و یقینا فرزندان این سردار رشید اسلام انتقام خون وی را می‌گیرند.

راهپیمایان تهرانی همچنین تأکید کردند: تروریسم جهانی از این پس باید شب و روز خود را با کابوس انتقامی که سربازان ایرانی از آنان می‌گیرند سپری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید