سهراب مرادی تست دوپینگ داد

ورزشی
سهراب مرادی تست دوپینگ داد

سهراب مرادی با وجود این که در لیگ برتر وزنه‌برداری شرکت نکرد اما در تهران تست دوپینگ داد.
به گزارش ایسنا، سهراب مرادی وزنه‌بردار ملی پوش ایران قرار بود در لیگ برتر وزنه‌برداری به رقابت بپردازد اما به دلیل درد کمر در این رقابت‌ها شرکت نکرد. مرادی پس از پایان اردوی تیم ملی در اهواز به تهران آمد.
مسابقات لیگ حکم انتخابی تیم ملی را داشت و وزنه‌برداران تست دوپینگ دادند. سهراب مرادی نیز در تهران تست دوپینگ داد تا شائبه‌ای برای وزنه نزدن او در لیگ وجود نداشته باشد.
مرادی که به دنبال کسب سهمیه المپیک است، در اواخر فررودین باید در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند که آخرین مرحله گزینشی المپیک است.

بازدید اپلیکیشن 5 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

درآمد فوتبالیست‌های ایرانی از اینستاگرام چقدر است؟ درآمد فوتبالیست‌های ایرانی از اینستاگرام چقدر است؟
ورزشی
اگر تعدادی از فوتبالیست‌ها را در اینستاگرام دنبال کنید، در کنار تصاویر این بازیکنان، هر روز با تبلیغات گسترده موجه می‌شوید که انواع اقسام خدمات و پیج‌های مختلف را تبلیغ می‌کنند. بر اساس روند رایج، هر بازیکن بسته به تعداد دنبال کننده‌ای که دارد، برای هر استوری بین ۱۰ تا…...
تماشا کنید | خلاصه دیدار دوستانه ایران و سوریه تماشا کنید | خلاصه دیدار دوستانه ایران و سوریه
ورزشی
تیم ملی فوتبال کشورمان موفق شد در دیداری دوستانه سه بر صفر سوریه را شکست دهد....
ببینید | وقتی ناصر حجازی به‌خط حمله رفت ببینید | وقتی ناصر حجازی به‌خط حمله رفت
ورزشی
ناصر حجازی دروازه بان افسانه ای تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال که همیشه با درخشش هایش در چارچوب دروازه به یاد آورده می شود، در پنجمین دوره جام تخت جمشید و در روزگاری که به عنوان دروازه بان شهباز فعالیت می کرد، در دقیقه ۷۵ بازی تیمش مقابل…...

پاسخ دهید