سلطان شیشه در مشیریه بازداشت شد

اجتماعی
سلطان شیشه در مشیریه بازداشت شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یکی از عمده فروشان ماده مخدر شیشه در محله مشیریه تهران خبر داد.
سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر فعالیت متهمی در حوزه توزیع ماده مخدر شیشه در محله مشیریه، پرونده‌ای در پایگاه نهم پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب برای بررسی موضوع تشکیل شد.

وی افزود: پس از بررسی پرونده مشخص شد که فردی که دارای سابقه توزیع و فورش موادمخدر در سطح شهر تهران را دارد اقدام به توزیع ماده مخدر شیشه در منزل مسکونی خود می‌کند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب با بیان اخذ نیابت قضایی برای دستگیری متهم، تصریح کرد: با اعزام ماموران پلیس به محل مورد نظر، پس از تحت نظر قرار گرفتن مخفیگاه وی، ماموران موفق به دستگیری متهم شدند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار ۱۴ کیلوگرم ماده مخدر شیشه کشف شد و متهم به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی به مقر پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب منتقل شد.

بازدید اپلیکیشن 55 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

شلیک مرگبار پدرزن به داماد شلیک مرگبار پدرزن به داماد
اجتماعی
خبرگزاری صداوسیما: داماد خانواده با شلیک پدرزن خود در شهرستان نور به قتل رسید. فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: اختلاف خانوادگی صبح امروز سبب درگیری یک زوج در روستای عبدالله‌آباد چمستان نور می شود که در پی آن این مشاجره بین زن و شوهر تبدیل به درگیری بین داماد و…...
تخریب برخی منازل روستای«آرنگی»بر اثر زلزله فارس تخریب برخی منازل روستای«آرنگی»بر اثر زلزله فارس
اجتماعی
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از تخریب برخی و آسیب منازل در روستای آرنگی خانه زنیان در پی وقوع زلزله خبرداد. حسین درویشی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: براثر زلزله ۵.۴ ریشتر ی امروز که در ۱۰ کیلومتری خانه زنیان اتفاق افتاد، منازلی از روستای آرنگی از…...
اطلاعیه مهم درباره پیگیری اخبار مربوط به کرونا در ایران اطلاعیه مهم درباره پیگیری اخبار مربوط به کرونا در ایران
اجتماعی
به‌دنبال شیوع برخی شایعات و گمانه‌زنی‌های گسترده درباره شیوع بیماری کرونا، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، توصیه‌هایی خطاب به رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی مطرح کرد. در این توصیه‌نامه آمده است: با توجه به شیوع برخی شایعه‌ها و گمانه‌زنی‌های گسترده و غیررسمی درباره ویروس کرونا در کشور که موضوع…...

پاسخ دهید