دانلود اپلیکیشن هفت صبح

سقوط یک خودرو ساندرو از روی پلی در تهران

حوادث
سقوط یک خودرو ساندرو از روی پلی در تهران

میزان نوشت: جهانشاه بهرام آبادی از سقوط سواری ساندرو از بالای پل نیکنام به داخل خط ویژه بزرگراه امام علی (ع) و برخورد با یک دستگاه سواری پژو خبر داد.

جهانشاه بهرام آبادی معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: در ساعت ۰۶:۳۰ صبح امروز و در آغاز شروع بار ترافیکی صبحگاهی رانندگان عبوری و عابرین و مسافرینی که در ایستگاه بی آرتی مسیر جنوب بزرگراه امام (ع) محدوه پل نیکنام در حال تردد بودند ناگهان با صحنه عجیب سقوط آزاد یک دستگاه سواری ساندرو از بالای پل نیکنام به داخل خط ویژه بزرگراه امام (ع) (محدوه پل نیکنام) بودند و این صحنه را از نزدیک تماشا کردند.

بهرام آبادی گفت: این خودرو که در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی (ع) محدوده بالای پل نیکنام در حال حرکت بوده پس از آنکه کنترل وسیله نقلیه از دست او خارج می‌شود با نرده‌های محافظ کناری به شدت برخورد کرده و آن‌ها را از جای می‌کند.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی منطقه ۲۵ پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

او ادامه داد: پس از این برخورد شدید این خودرو به همراه راننده اش از روی پل نیکنام به پایین بزرگراه سقوط کرده و به داخل خط ویژه بزرگراه افتاده و با یک دستگاه پژو نیز برخورد می‌نماید.

بهرام آبادی افزود: مسافرین و عابرین و خودروهای عبوری خیلی خوش شانس بودند که این سقوط آزاد اول صبح بر روی آن‌ها و خودروهای در حال حرکت فرو نیفتاد و اگر اتوبوس بی آر تی در آن لحظه و در این مسیر در حال حرکت بود معلوم نبود چه حادثه تلخی را شاهد بودیم که به لطف خدا اینگونه نشد و اتفاقی برای کسی روی نداد. حال راننده خوب است و با حضور تیم‌های اورژانس در محل حادثه مداوا گردید و یک نفر نیز این تصادف مجروح و به بیمارستان انتقال داده شد.

بازدید اپلیکیشن 102 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید