سقوط کُمد، جانِ دختر ۲ ساله را گرفت

اجتماعی
سقوط کُمد، جانِ دختر ۲ ساله را گرفت

ایرنا: مدیرکل پزشکی قانونی همدان گفت: کودک ۲ ساله ای حین بازی و بالا رفتن از کمد خانه بود که بر اثر سقوط کمد بر روی او، جان باخت.

علی احسان صالح بیان کرد: تحقیقات اولیه گویای این است که پس از سقوط کمد و ریزش لباس های داخل آن، کودک بر اثر مسدود شدن راه تنفس و خفگی جان باخته است.

وی اضافه کرد: با این وجود نمونه برداری پاتولوژی و سلولوژی صورت گرفته و علت قطعی مگر این کودک پس از دریافت نتایج آزمایش ها مشخص می شود.

مدیرکل پزشکی قانونی همدان یادآوری کرد: اوایل تیرماه امسال نیز سقوط رختخواب بر روی دختر چهارماهه و بسته شدن مجاری تنفس وی منجر به مرگ شد.

صالح از خانواده ها خواست نسبت به نگهداری فرزندان اهمیت بیشتری بدهند و از دست زدن آنها به اشیای تیز و برنده و بازی هایی که احتمال خطر در آن زیاد است جلوگیری کنند.

عکس تزئینی است

بازدید اپلیکیشن 110 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

روایت لیلا بلوکات از تجربه هولناک ابتلا به ویروس کرونا روایت لیلا بلوکات از تجربه هولناک ابتلا به ویروس کرونا
اجتماعی
لیلا بلوکات که چند روز پیش ابتلای خود به بیماری کرونا را رسانه‌ای کرده بود، در گفتگو با رادیو تهران از تجربه‌های وحشتناکی سخن گفت که پشت‌سر گذاشته است...
فقط ۱۱ درصد تهرانی‌ها فاصله‌گذاری را رعایت می‌کنند فقط ۱۱ درصد تهرانی‌ها فاصله‌گذاری را رعایت می‌کنند
اجتماعی
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه متأسفانه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در استان تهران طی روزهای اخیر به ۱۱ درصد رسیده است، گفت: «مردم تنها در موارد ضروری در مکان‌های عمومی حضور پیدا کرده و از ماسک استفاده کنند.» علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا…...
جدیدترین آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۲۳۶۹ مورد جدید کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. به گزارش ایسنا، دکتر لاری گفت: از دیروز تا امروز ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۳۶۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که…...

پاسخ دهید