سقوط کُمد، جانِ دختر ۲ ساله را گرفت

اجتماعی
سقوط کُمد، جانِ دختر ۲ ساله را گرفت

ایرنا: مدیرکل پزشکی قانونی همدان گفت: کودک ۲ ساله ای حین بازی و بالا رفتن از کمد خانه بود که بر اثر سقوط کمد بر روی او، جان باخت.

علی احسان صالح بیان کرد: تحقیقات اولیه گویای این است که پس از سقوط کمد و ریزش لباس های داخل آن، کودک بر اثر مسدود شدن راه تنفس و خفگی جان باخته است.

وی اضافه کرد: با این وجود نمونه برداری پاتولوژی و سلولوژی صورت گرفته و علت قطعی مگر این کودک پس از دریافت نتایج آزمایش ها مشخص می شود.

مدیرکل پزشکی قانونی همدان یادآوری کرد: اوایل تیرماه امسال نیز سقوط رختخواب بر روی دختر چهارماهه و بسته شدن مجاری تنفس وی منجر به مرگ شد.

صالح از خانواده ها خواست نسبت به نگهداری فرزندان اهمیت بیشتری بدهند و از دست زدن آنها به اشیای تیز و برنده و بازی هایی که احتمال خطر در آن زیاد است جلوگیری کنند.

عکس تزئینی است

بازدید اپلیکیشن 110 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

دستور ویژه پلیس برای برخورد با دلالان ارز دستور ویژه پلیس برای برخورد با دلالان ارز
اجتماعی
فرمانده انتظامی تهران بزرگ برای برخورد با دلالان بازار ارز که از چند روز پیش دوباره وارد این بازار شده و با برخی از صرافی ها نیز همکاری داشته اند، دستور ویژه صادر کرد. به ‌گفته سردار حسین رحیمی متاسفانه در چند روز اخیر بعضی از دلالان ارز بازگشته‌اند که…...
فراخوان اهدای فوری خون برای گروه‌های خاص فراخوان اهدای فوری خون برای گروه‌های خاص
اجتماعی
مدیرکل انتقال خون استان تهران با اشاره به فرخوان اهدای خون در هفته گذشته که به دنبال کاهش ذخایر خون در رسانه ها انجام شد، گفت: تا پایان این هفته نیاز به اهدای بیشتر خون از سوی هموطنان به خصوص هموطنان با گروه های خونی منفی، A و AB مثبت…...
قطعی اینترنت و تاثیر آن بر بیماران سرطانی قطعی اینترنت و تاثیر آن بر بیماران سرطانی
اجتماعی
بعد از یک هفته از قطعی سراسری، چند روز پیش بالاخره اینترنت خانگی در ایران وصل شد. قطعی‌ای که زندگی روزمره را برای همه شهروندان به شکل‌های مختلف تغییر داده بود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاید برای زندگی خیلی‌ها قطعی اینترنت در حد دسترسی نداشتن به فضای مجازی و جای…...

پاسخ دهید