سقوط بهمن در ارتفاعات کلکچال جان دو نفر را گرفت

اجتماعی
سقوط بهمن در ارتفاعات کلکچال جان دو نفر را گرفت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران با اشاره به وقوع ریزش بهمن در ارتفاعات تهران، گفت: طی این حادثه ۲ نفر مصدوم، یک تن فوتی و یک نفر مفقود شده است.

به گزارش مهر، شاهین فتحی عصر جمعه در جمع خبرنگاران در خصوص حادثه ریزش بهمن و گرفتاری تعدادی از کوهنوردان در ارتفاعات شمال تهران اظهار داشت: طی امروز از ساعت ۱۳ به بعد با وقوع برف و کولاک و سقوط بهمن ۳ حادثه به ندای امداد ۱۱۲ هلال احمر استان تهران گزارش شد.

وی با اشاره به اینکه اولین حادثه مربوط به ارتفاعات کلکچال بود گفت: با اعلام این حادثه و سقوط بهمن، نیروها به محل اعزام شدند که در پی آن یک نفر به طور قطعی جان خود را از دست داده‌اند و ۲ نفر به شدت مصدوم شده‌اند که به محیط امن انتقال داده شده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران بیان داشت: در حادثه دوم نیز تیم واکنش سریع برای نجات چند نفر که در ارتفاعات دارآباد گرفتار شده بودند اعزام شدند و احتمال گرفتاری در کولاک اعلام شده بود که نیروها مشغول امدادرسانی شدند.

فتحی عنوان داشت: در حادثه سوم با سقوط بهمن در منطقه آهار یک تیم واکنش سریع دیگر از استان برای امدادرسانی اعزام شده است که به گفته‌ی شاهدان صحنه، یک فرد ۵۰ ساله در بهمن گرفتار شده که تیم‌ها در حال هماهنگی برای جستجو و نجات هستند.

بازدید اپلیکیشن 28 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

مامور پلیس رشوه ۸۰میلیون تومانی را رد کرد مامور پلیس رشوه ۸۰میلیون تومانی را رد کرد
اجتماعی
فارس: جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از صحت عمل مامور وظیفه شناس و رد رشوه ٨٠٠ میلیون ریالی خبر داد. سرهنگ "علی رضا ناصری نژاد "در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: عوامل تیم عملیات کلانتری ١۴٠ باغ فیض حین گشت زنی در حوزه استحفاظی موفق شدند سارق منزلی را…...
سرما در راه است سرما در راه است
اجتماعی
برنا نوشت: یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. فریبا گودرزی، یک کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت آب‌وهوایی چند روز آینده کشور گفت: امروز با ورود سامانه بارشی در ۲۴ ساعت آینده در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، غرب مازندران،…...
معمای پلاک اسنپ و بسته گم شده معمای پلاک اسنپ و بسته گم شده
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | چند روز پیش یکی از کسبه بازار با انتشار ویدئویی از خود، اعلام کرد بسته‌ای را به یکی از راننده‌های اسنپ تحویل داده اما بعد از این‌که بسته به محل نرسیده و آن را پیگیری کرده، متوجه شده راننده در دسترس نیست. این مرد در ویدئوی…...

پاسخ دهید