دانلود اپلیکیشن هفت صبح

سرنوشتی تلخ در انتظار تیم‌ملی فوتبال آلمان است؟

ورزشی
سرنوشتی تلخ در انتظار تیم‌ملی فوتبال آلمان است؟

تیم ملی آلمان موفق شد به عنوان اولین تیم دنیا صعودش به مسابقات جام جهانی را قطعی کند اما به نظر می‌رسد که کار سختی در این تورنمنت در پیش داشته باشد.

ورزش سه می‌نویسد: بسیاری از منابع خبری مدعی شده‌اند که فیفا قصد دارد در مراسم قرعه‌کشی و گروه‌بندی جام جهانی ۲۰۲۲ نیز سید بندی تیم‌ها را بر اساس رتبه آنها در رده‌بندی خود مشخص کند و بر این اساس هفت تیم اول رده‌بندی در سید یک قرار خواهند گرفت که بعید است آلمان تا آن زمان در بین این تیم‌ها حضور داشته باشد.

در حال حاضر بلژیک، برزیل، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، آرژانتین و پرتغال در رتبه اول تا هفتم قرار دارند. آلمان نیز پس از اسپانیا، مکزیک، دانمارک، هلند، آمریکا و اروگوئه در رده چهاردهم این رده‌بندی جای گرفته است.

اگر فیفا ترتیب حضور تیم‌ها در سایر سیدها را نیز براساس رتبه آنها در رده‌بندی فعلی تعیین کند، آلمان در سید دو قرار خواهد گرفت و ممکن است با رقبایی چون برزیل، رکورددار قهرمانی در جام جهانی، یا فرانسه، مدافع عنوان قهرمانی، یا ایتالیا، قهرمان یورو، هم‌گروه شود. قطر، میزبان رقابت‌ها، نیز یکی از تیم‌هایی است که ممکن است با آنها هم‌گروه شود. با این حال شاگردان فلیک هنوز فرصت دارند که تا پیش از انجام قرعه‌کشی جایگاه خود در رده‌بندی جهانی را بهبود ببخشند. معمولا رده‌بندی که در ماه نوامبر منتشر می‌شود تعیین کننده است اما جام جهانی ۲۰۲۲ در زمستان برگزار خواهد شد و بنابراین قرعه‌کشی در پایان سال جاری میلادی نیست، بلکه این مراسم در بهار سال آینده برگزار می‌شود.

اگر رده‌بندی منتشر شده در ماه مارس تعیین کننده باشد، تیم‌های آمریکای جنوبی، آفریقا و اروپا می‌توانند از این فرصت بهره ببرند چون فرصت کسب امتیاز برای بهبود رتبه خود را در بهار ۲۰۲۲ دارند. رقابت‌های جام جهانی از ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) تا ۱۸ دسامبر (۲۷ آذر) سال آینده برگزار خواهد شد.

 

بازدید اپلیکیشن 25 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید