دانلود اپلیکیشن هفت صبح

سرباز ایرانی‌تبار آمریکایی که در انفجار فرودگاه کابل کشته شد کیست؟

جهان
سرباز ایرانی‌تبار آمریکایی که در انفجار فرودگاه کابل کشته شد کیست؟

کریم نیکویی، جوان ایرانی تبار آمریکایی، یکی از نیرو‌های نظامی آمریکا است که در جریان انفجار فرودگاه کابل کشته شدند. مادر او با انتشار عکسی از پسرش در اینستاگرام نوشته: «این آخرین عکسی است که پسرم از خودش برای من فرستاد. روز یکشنبه گرفته شد. می‌دانم که هنوز در شوک هستم. احساس می‌کنم روحم بدنم را ترک می‌کند در حالی که فریاد می‌کشم که حقیقت ندارد. هیچ مادر، هیچ پدر و مادری هرگز نباید بشنود که فرزندشان رفته است. باید می‌شنیدم. این بچه من است! این قهرمان من است.» کریم نیکویی که ۲۰ سال داشت روز قبل از مرگش ویدیویی از شیرینی دادن به کودکان افغان برای پدرش فرستاده بود.

بر اساس گزارش رویترز، استیو نیکویی، پدر او گفته: «من واقعاً از نحوه برخورد رئیس‌جمهور با این مسئله ناامید شده‌ام، حتی بیشتر از نحوه برخورد ارتش. فرماندهان در محل باید این تهدید را تشخیص داده و به آن رسیدگی می‌کردند.» در انفجار فرودگاه کابل بیش از ۱۷۰ غیرنظامی، ۱۳ سرباز آمریکایی و دو تبعه بریتانیایی و فرزند یک شهروند بریتانیا کشته شدند.

بازدید اپلیکیشن 91 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. با عنوان یک ایرانی بهشون تسلییت میگیم و روحش هم شاد ولی حیف که به خاطر اهداف کسانی جونش رو از دست داد که همشون باعث و بانی تمام این اتفاقات هستن و بودن و خواهند بود از جمله کشته شدن سربازهایی مثل کریم

پاسخ دهید