چه کسی پشت بزرگترین سایت پیش‌بینی و پوکر ایران است؟

اجتماعی
چه کسی پشت بزرگترین سایت پیش‌بینی و پوکر ایران است؟
روزنامه جوان در مطلبی به پشت‌پرده بزرگ‌ترین سایت پیش‌بینی و پوکر ایران پرداخته است. آنها می‌نویسد:

سایت شرط‌بندی فوتبال

کافی است چند دقیقه در اینستاگرام بگردید تا چشمتان به انبوه تبلیغات سایت‌های پیش‌بینی فوتبال برخورد کند یا در صفحات افراد مشهور که خارج از ایران زندگی می‌کنند و به اصطلاح شاخ اینستا محسوب می‌شوند بروید و لینک ثبت‌نام در این سایت‌ها را ببینید.

شاید تصور کنید که این افراد هرکدام سایت جداگانه‌ای برای خود تأسیس کرده‌اند و جداگانه کار می‌کنند، ولی این‌طور نیست. پشت‌پرده تمام این سایت‌ها فقط یک نفر است که حالا البته اوضاعش کمی قمر در عقرب شده است!

فرشید ا. ش یک جوان تقریباً ٣٠ساله و مؤسس یک سایت شرط‌بندی و قمار است که با تلاش فراوان توانست بسیاری از افراد مشهور اینستاگرام را متقاعد کند که نماینده او شوند و به هر کدام از این افراد یک اسم جداگانه برای فعالیت داد، اما هیچ کدام از این افراد حتی کوچک‌ترین نظارتی بر روند خریدها و برداشت‌های سایت خودشان هم ندارند. تمام این مسائل و حتی پشتیبانی سایت فقط زیرنظر فرشید صورت می‌گیرد و این نماینده‌ها فقط بازیچه‌ای برای جذب مخاطب بیشتر هستند.

از وحید تا بهادر، قربانیان فرشید!

وحید خ که به خاطر مسائل اخلاقی در ایران محاکمه شده بود، از ایران به ترکیه رفت و آنجا تبدیل به یک شاخ مجازی شد! این یعنی یک طعمه جدید برای فرشید! فرشید به وحید هم نمایندگی داد و یک سایت شرط‌بندی به اسم «پسر ایران» احداث شد، ولی تفاوت وحید با سایر غلامان حلقه به گوش فرشید این بود که وقتی فهمید آن‌ها با این همه سود بادآورده بردهای سنگین بسیاری از قماربازها را پرداخت نمی‌کنند، دست به افشاگری زد و از فرشید و پدرش اسم برد و به مخاطبانش تمام حقایق را گفت.

ولی مافیای فرشید هم ساکت ننشست، وحید پیجش را از دست داد و هم برای مدتی ناپدید شد! نکته جالب اینکه وقتی بهادر یکی دیگر شاخ‌های اینستا هم که نمایندگی داشت، مثل وحید خزایی دست به افشاگری زد و او هم پیجش را از دست داد! بهادر یک ویس از پدر فرشید منتشر کرد که در آن ویس او را تهدید کرده و گفته بودند که او را هم به سرنوشت وحید خزایی دچار خواهند کرد!

مافیایی که بانک تأسیس کرد

فرشید به حدی این سایت‌های قمار و شرط‌بندی را گسترش داده است که بالای ٢٠٠ نماینده برای سایتش جذب کرده که بسیاری از آن‌ها خواننده، شاخ مجازی و مدل هستند. او برای اینکه بسیاری از قماربازان حتی درگیر مسائل بانکی هم نباشند یک بانک مجازی به اسم «پارسی‌گرام» تأسیس کرده که پول قماربازان را هم در این بانک که متعلق به خودش است، نگه می‌دارد!

قماربازانی که ببرند هم می‌بازند

نکته جالب سایت‌های فرشید این است که به دلیل غیرقانونی بودن قمار در ایران کسی نمی‌تواند شکایت کند و همین مسئله هم باعث شده حتی افرادی که در سایت شرط‌بندی فوتبال این شخص مبالغ سنگین ببرند، حسابشان بدون دلیل مسدود می‌شود و حتی توان پیگیری هم ندارند؛ مدارک مستند بسیاری از این افراد نیز موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید