ساعت اجرای طرح ترافیک یک ساعت بیشتر می‌شود

اجتماعی
ساعت اجرای طرح ترافیک یک ساعت بیشتر می‌شود

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه طرح جدید ترافیک تهران با افزایش یک‌ساعته نسبت به گذشته اجرا خواهد شد، گفت: از این طرح بازخوردگیری می‌شود و اگر لازم باشد تغییرات بعدی در اجرای طرح ترافیک بر اساس بازخوردها اعمال خواهد شد.

سردار محمد حسین حمیدی در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به پرسشی پیرامون نظر پلیس درباره تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران گفت:‌ همانطور که پیش‌تر اعلام شده بود، با تصویب شورای ترافیک شهر تهران، ساعت اجرای طرح ترافیک از اول مهر تغییر کرده و از شش و ۳۰ صبح تا ۱۸ خواهد بود. ما روی ساعت و محدوده طرح جدید ترافیک اتفاق نظر داشتیم و آن را تصویب کردیم و فعلا نیز برنامه‌ای برای ایجاد تغییرات در ساعت اجرای طرح ترافیک نداریم.

وی با بیان اینکه یک ساعت به مدت زمان اجرای طرح ترافیک افزوده شده است، گفت: تنها تغییر صورت گرفته نسبت به تابستان این است که زمان اتمام طرح ترافیک از ساعت پنج به شش عصر رسیده است. این درحالی است که در گذشته و پیش از پاندمی کرونا ساعت اجرای این طرح تا هفت عصر بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره احتمال ایجاد تغییرات دیگری در طرح ترافیک پایتخت تصریح کرد: با توجه به اینکه هنوز بازخوردی از طرح جدید ترافیک دریافت نشده، لازم است بازخوردگیری انجام شود و اگر بازخوردهای منفی دریافت شود، پس از بررسی اطلاعات مجددا فضا برای تصمیم‌گیری دوباره و اصلاح طرح ترافیک وجود خواهد داشت.

نظرات کاربران

  1. یه مقداری اگر اوضاع حمل و نقل عمومی بهتر بشه بخدا کسی ماشین نمیاره، برگشت از محل کار ما بقدرس بد هست نه تاکسی گیر میاد، نه اتوبوس، با کلی بیچارگی باید خودمون رو برسونیم ایستگاه اتوبوس تا بعد از مدت زیادی یک اتوبوس داغون بیاد و تر تر سوار بشیم و برسیم مترو، مترو هم که ماشالله تو ساعت عصر جای ایستادن نیست، با فشار باید وارد شیم و …
    به خدا اگر حمل و نقل عمومی درست باشه من خودم اصلا ماشین شخصی رو با این هزینه های سنگین سوار نمیشم

دیدگاهتان را بنویسید