دانلود اپلیکیشن هفت صبح

ساخت فیلم رویایی خالق پدرخوانده چقدر خرج بر‌می‌دارد؟

فرهنگی
ساخت فیلم رویایی خالق پدرخوانده چقدر خرج بر‌می‌دارد؟

فرانسیس فورد کاپولا اعلام کرد که حاضر است ۱۰۰ میلیون دلار از پول خود را برای ساخت پروژه سینمایی رویایی اش «مگالوپلیس» هزینه کند.

نخستین بار در آوریل ۲۰۱۹ بود که قرار شد «فرانسیس فورد کاپولا» پروژه سینمایی «مگالوپلیس» را که چند دهه در پی ساخت آن بود را کارگردانی کند، فیلمی علمی تخیلی که فیلمنامه آن در دهه ۱۹۸۰ میلادی نوشته شد اما همواره در پشت دیگر پروژه های «کاپولا» قرار می گرفت.

کارگردان «پدر خوانده» قرار بود در اوایل هزاره سوم میلادی این فیلم را مقابل دوربین ببرد اما وقوع حملات یازده سپتامبر، تولید این فیلم را متوقف کرد و حالا پس از حدود ۲۰ سال، «کاپولا» اعلام کرده، حتی حاضر است به صورت شخصی ۱۰۰ میلیون دلار برای ساخت فیلم علمی تخیلی «مگالوپلیس» هزینه کند.

«کاپولا» همچنین اعلام کرده با بازیگرانی چون «اسکار ایساک»، «فارست ویتاکر»، «کیت بلانشت» و «جان ویت» برای بازی در فیلم جدیدش مذاکره کرده و «زندیا»، «میشل فایفر» و «جسیکا لانگ» نیز دیگر بازیگرانی هستند که در پی حضور آنها در فیلم است.

«جیمز کان» که برای بازی در نقش «سانی کورلئونه» در فیلم «پدرخوانده ۱» به شهرت جهانی دست یافت، نیز دیگر بازیگر فیلم «مگالوپلیس» خواهد بود که «کاپولا» امیدوار است پائیز ۲۰۲۲ مقابل دوربین برد.

«مگالوپیس» که قرار است به شکل فیلم های حماسی رومی چون «بن هور» و «سسل بی. دمیل» ساخته شود، بر اساس داستان توطئه کاتلین خواهد بود که روایتی است از رویایی میان یک نجیب زاده به نام «کاتلین» (با حضور اسکار ایساک) و «سیسرون» سیاستمدار روم که «فارست ویتاکر» بازیگر برنده اسکار، ایفاگر نقش آن خواهد بود. البته داستان این فیلم در شهر رُم معاصر روی می دهد و در واقع داستانی است از روم باستان که در بستر دوران معاصر روایت می شود.

بازدید اپلیکیشن 27 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید