زنی که ترامپ را به کرونا مبتلا کرد کیست؟

سیاسی
زنی که ترامپ را به کرونا مبتلا کرد کیست؟

کمتر از ۵ هفته مانده به موعد انتخابات سرنوشت‌ساز ۳ نوامبر (۱۳ آبان ۱۳۹۹) ترامپ از یکی از مشاوران جوان خود به ویروس کرونا مبتلا شد. او که پیشتر بارها و بارها به واسطه سوء مدیریت بحران کرونا، نزدن ماسک و حضور در اجتماعات هوادارانش و نیز مسخره کردن ماسک زدن “جو بایدن” رقیبش مورد انتقاد رسانه‌ها و محافل سیاسی و اجتماعی آمریکا قرار گرفته بود، حالا اعلام کرده به دلیل ابتلا به کرونا مدت ۲ هفته در کاخ سفید به قرنطینه می‌رود.

قرنطینه ترامپ در کوران رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا می‌تواند معادلات سیاسی در آمریکا را دستخوش تغییر کند و معلوم نیست در صورت وخامت حالش وضعیت انتخابات آتی و مبرنامه ها و مناظرات از پیش تعیین شده به چه شکلی خواهد بود.

خبر ابتلای ترامپ به کرونا همچون بمبی در شبکه‌های احتماعی ترکیده است و این موضوع دست مایه شوخی کاربران فضای مجازی در آمریکا شده است. برخی کاربران به کنایه نوشته اند: ترامپ ۳ ریسک بزرگ دارد: “هم سالمند است، هم چاق است و هم کم درآمد!” کنایه‌ای به مالیات پرداختی ۷۵۰ دلاری ترامپ در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به رغم دارا بودن میلیاردها دلار ثروت. برخی نیز به کنایه نوشته اند: “ترامپ برای اولین بار در عمرش در یک امتحان نمره مثبت گرفت.”کنایه ای به آزمون دانشگاه و وضعیت تحصیلی ترامپ.

دیروز ساعاتی پس از اعلام آلوده شدن “هوپ هیکس” مشاور ترامپ به ویروس کرونا، ترامپ در صفحه توییترش از آلوده شدن خود به کرونا خبر داد. او بعدازظهر پنج‌شنبه در یک برنامه انتخاباتی به “نیوجرسی” سفر کرد و پس از بازگشت به کاخ سفید بدون مصاحبه با خبرنگاران به داخل ساختمان رفت و ساعاتی بعد خبر ابتلای خود و همسرش به کرونا را اعلام کرد.

ترامپ در نیوجرسی بسیار سرحال به نظرمی‌رسید و حتی در برنامه تبلیغاتی‌اش روی صحنه رقصیده بود. ترامپ کرونا را از مشاور جوان ۳۱ ساله‌اش گرفته است، فردی که طی هفته گذشته بارها در سفرهای ترامپ همراه او بوده است. هوپ هیکس که پیش از این به عنوان مدل مشغول به کار بود با پیروزی ترامپ در انتخابات به عنوان مشاور سیاسی وارد تیم کاری رییس جمهوری در کاخ سفید شد و بسیار به ترامپ نزدیک بود. هیکس که مجرد است با خواهرش در شهر “گرینویچ” ایالت “کانتیکت” زندکی می‌کردند اما در سال‌های گذشته به واسطه شغل مدلی، هیکس به محله منهتن نیویورک نقل مکان کرده بود. او پس از ورود به تیم ترامپ به واشنگتن‌دی‌سی رفته است.

بازدید اپلیکیشن 14 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پاسخ تند داماد روحانی به سخنان جنجالی ذوالنور پاسخ تند داماد روحانی به سخنان جنجالی ذوالنور
سیاسی
برترین‌ها: کامبیز مهدی‎زاده، داماد رئیس‌جمهور به سخنان توهین‌آمیز ذوالنور، نماینده قم در مجلس علیه روحانی واکنش نشان داد. روز گذشته مجتبی ذوالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در حساب توییتری خود نوشت: «جناب روحانی اگر برای توجیه مذاکره با دشمن، علت صلح امام حسن بامعاویه راخواست اکثر…...
برنامه‌ریزی پنتاگون برای واردات جمعیت به ایران! برنامه‌ریزی پنتاگون برای واردات جمعیت به ایران!
سیاسی
وب سایت دیده بان ایران: محمدبیگی؛ نماینده مردم البرز گفت: جنگ جمعیتی برنامه‌ریزی شده است و جوانان نباید اجازه دهند برنامه پنتاگون در مورد جمهوری اسلامی اجرا شود. فاطمه محمدبیگی عضو کمیسیون‌ بهداشت گفت: هیچ خانواده‌ای را نمی‌بینیم که صاحب فرزند شود اما وضعیت اقتصادی‌اش بدتر شود. چرا که خداوند…...
شروط مقتدی صدر برای معترضان عراقی شروط مقتدی صدر برای معترضان عراقی
سیاسی
«مقتدی صدر» رهبر جریان صدر با انتشار پیامی در توییتر، برای تظاهرات کنندگان عراقی شرایطی تعیین کرد و از معترضان خواست که به شروط وی پایبند باشند. صدر در این توییت که روز جمعه منتشر شده، اعلام کرد: «همگان مرا می‌شناسند و می‌دانند که نخستین فردی هستم که دستور تظاهرات علیه اشغالگران…...

پاسخ دهید