زمان اعتراض جاماندگان از دریافت بسته حمایتی اعلام شد

اقتصادی
زمان اعتراض جاماندگان از دریافت بسته حمایتی اعلام شد

کمک حمایت معیشتی دولت پس از بررسی‌های انجام شده به حدود ۶۰میلیون نفر پرداخت می‌شود. پرداخت به این تعداد که بالغ بر ۷۰درصد جمعیت کشور را در بر می‌گیرد تا پایان روز شنبه دوم آذر ۱۳۹۸ به مشمولان ادامه خواهد داشت.

پس از این تاریخ، کسانی که مشمول دریافت یارانه نشده‌اند می توانند مراتب استحقاق خود را با ارسال شماره ملی سرپرست خانوار از طریق شماره‌گیری #۶۳۶۹* اعلام نمایند. تاکید می‌شود که شماره تلفن همراه، می‌بایست به نام سرپرست خانوار باشد.پس از رسیدگی و بررسی استطاعت مالی افراد متقاضی، اقدام لازم برای واریز وجه مذکور صورت خواهد گرفت.

در صورتی‌که استحقاق متقاضیان تایید شود، مبلغ کمک حمایت معیشتی از ابتدای اجرای طرح به حساب آنان واریز خواهد شد.

یادآوری می شود، افراد از هرگونه مراجعه حضوری و تماس تلفنی به کلیه وزارتخانه‌ها، دستگاه‌ها و سازمان‌ها در استان‌ها و شهرستان‌ها از جمله این وزارتخانه و سازمان هدفمندی یارانه‌ها خودداری نمایند. مرحله اول واریزی به ۲۰ میلیون نفر در حال حاضر انجام شده است و در مرحله دوم نیز واریز بسته حمایتی به حساب ۲۰ میلیون نفر امشب صورت می‌گیرد . دوم آذر اخرین تاریخ پرداخت این اعتبار به بیست میلیون فنر باقیمانده است.

کمک معیشت دولت برای خانوارهای تک‌نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان است.

جامعه هدف کمک حمایتی دولت را نیز «مددجویان کمیته امداد، بهزیستی، زنان سرپرست خانوار، بازنشستگان، مستمری بگیران، معلمان، روستاییان و عشایر، کارگران، کارمندان و اقشار کم درآمد» تشکیل می دهند.

بازدید اپلیکیشن 299 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چند خانواده بسته حمایتی ۲۰۰ هزار تومانی گرفتند؟ چند خانواده بسته حمایتی ۲۰۰ هزار تومانی گرفتند؟
اقتصادی
رئیس سازمان برنامه و بودجه، گفت: تاکنون بسته های ۲۰۰ هزار تومانی جبرانی و حمایتی، میان ۱۶ میلیون خانوار که پنجاه میلیون نفر از جمعیت را شامل می‌شود، توزیع شده است. محمدباقر نوبخت با بیان اینکه هر مابه التفاوتی که از بحث تغییر قیمت ارز از ابتدای سال حاصل شود،…...
اعلام آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان «بسته حمایتی» اعلام آدرس اینترنتی جدید برای جاماندگان «بسته حمایتی»
اقتصادی
نحوه اطلاع متقاضیان از نتیجه بررسی و بازنگری در وضعیت دریافت بسته حمایتی اعلام شد. به گزارش دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی، آن دسته از افرادی که طی هفته‌های گذشته درخواست بازنگری در وضعیت دریافت سبد حمایتی کالا کرده‌اند و از طریق کدهای دستوری #۸*۱۴۲۰* و #۸*۱۴۲* اقدام…...
جزئیات بسته حمایتی ۲۰۰ هزار تومانی جزئیات بسته حمایتی ۲۰۰ هزار تومانی
اقتصادی
ایسنا: معاون اداری ـ مالی سازمان تامین اجتماعی از پرداخت نخستین بسته حمایتی به بیمه شدگان تامین اجتماعی خبر داد. رحیم اردلان با بیان این که کل رقم پرداختی دولت به سازمان تامین اجتماعی برای اولین دوره بسته حمایتی به بیمه شدگان این سازمان ۱۴۵۰ میلیارد تومان است گفت: این…...

پاسخ دهید