دانلود اپلیکیشن هفت صبح

زاکانی حکم جنجالی برای داماد خود را لغو کرد

اجتماعی
زاکانی حکم جنجالی برای داماد خود را لغو کرد

شهردار تهران حکم صادره برای مشاور خود که با واکنش های زیادی همراه شده بود را لغو کرد. متن نامه علیرضا زاکانی شهردار تهران به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

در برنامه‌ای که به شورای اسلامی شهر تهران ارائه کردم، هوشمندسازی کامل مدیریت شهری آنچنان اهمیت داشت که این حوزه را از ابتدا شخصا به عهده گرفتم. یکپارچه‌سازی و دسترسی به داده‌ها و اطلاعات حساس محرمانه نیازمند ایجاد تمرکز مسئولیت در فردی متخصص و کاملا مورد اعتماد و دارای فهم مشترک در کنار اینجانب بود. آنچنان که این مسئله حتی از برخی مناصب حساس و نظارتی سپرده شده به نزدیکترین بستگان مسئولان طراز اول که در ادوار گذشته توصیه و تایید شده بود هم برایم مهم‌تر و حیاتی‌تر بود.

برای رسمیت بخشیدن و رعایت شفافیت حکم رسمی صادر کردم و برای پرهیز از مضرات احتمالی به دفتر خود دستور دادم هیچگونه اثر استخدامی، مالی و حق امضا بر آن مترتب نباشد. اما این انتصاب به دلیل نسبت فامیلی، موجب شکل‌گیری ابهام و گلایه در برخی دلسوزان انقلاب و دلخوری مردم عزیزتر از جانم شد. مردمی که از ابتدای انقلاب همواره خود را در سنگر جانفشانی و فداکاری برای آنها دیده‌ام. می‌خواهم برای مردم نوکری کنم و شهر با رای و نظر مردم اداره شود. با احترام به نظر این ولی‌نعمتان انقلاب حکم صادره برای آقای حیدری را ملغی می‌کنم.

علیرضا زاکانی شهردار تهران

بازدید اپلیکیشن 58 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. امید است که فشار جامعه بر مسئولانی که نسب های خانوادگی خود را به کارهای حساس می گمارند ادامه داشته باشد و نتیجه اینگونه به بار آید که میبینم. دموکراسی یعنی همین، مطالبه حق و از مبادی قانونی و به دور از خشونت و جنجال و اغتشاش.

پاسخ دهید