ریزش کوه در هراز ۲ فوتی برجای گذاشت

اجتماعی
ریزش کوه در هراز ۲ فوتی برجای گذاشت

تابناک: رئیس پلیس راه مازندران گفت: ریزش کوه در محدوده پنجاب محور هراز موجب آسیب به خودرو شد که دو فوتی و سه مصدوم برجای گذاشت.
باوجود هشدارهای پلیس راه مبنی بر پرهیز از ترددهای غیرضروری شاهد افزایش حجم تردد به محورهای شمال هستیم که امروز ریزش کوه در محور هراز خسارت برجای گذاشت.
علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در این‌باره اظهار کرد: ریزش کوه در محدوده پنجاب محور هراز موجب آسیب به خودرو شد که دو فوتی و سه مصدوم برجای گذاشت.
وی با هشدار پلیس مبنی بر پرهیز از ترددهای غیرضروری به‌ویژه در کوهستان‌های مازندران، گفت: معمولا در فصل بهار به‌دلیل باد و باران احتمال ریزش کوه و سقوط سنگ بالا است که در این زمینه تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری است.
جمشید نیکزاد رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آمل اظهار کرد: طی تماس تلفنی با مرکز ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال احمر مبنی بر ریزش سنگ بر روی خودرو پژو تیم امداد و نجات پایگاه امدادی کهرود جمعیت هلال احمر شهرستان آمل به منطقه اعزام شدند.
وی با اشاره به اینکه خودرو حامل پنج سرنشین و در حال عزیمت به تهران بود، گفت: این حادثه در کیلومتر ۵۰ محور هراز حوالی منطقه پنجاب اتفاق افتاد که بر اثر آن خانم ۳۱ بلافاصله در محل حادثه فوت و چهار نفر دیگر نیز به شدت مصدوم شدند.

نیکزاد گفت: نجات‌گران جمعیت هلال احمر پس از اطلاع از حادثه در منطقه حضور پیدا کرده و با همکاری اورژانس ۱۱۵، نسبت به رهاسازی و انتقال مصدومان اقدام کردند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل ادامه داد: یک فرد فوتی سر صحنه نیز پس از انجام مراحل قانونی تحویل نیروهای انتظامی و آرامستان شهرستان آمل شد.

بازدید اپلیکیشن 28 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

وضعیت قرمز در تهران، کرج، اصفهان، شیراز و… وضعیت قرمز در تهران، کرج، اصفهان، شیراز و…
اجتماعی
وضعیت کرونا در تهران، کرج، اصفهان، شیراز، ایلام، شهرکرد و زنجان از امروز قرمز اعلام شد. براساس آخرین رنگ‌بندی اعلام شده، ۴۲ شهرستان شامل هفت مرکز استان از امروز در وضعیت قرمز قرار گرفتند. همچنین ۵۴ شهرستان از جمله شش مرکز استان اردبیل، بجنورد، کرمان، رشت، همدان و یزد از…...
جزییات طرح نماینده مجلس برای اختیاری شدن سربازی جزییات طرح نماینده مجلس برای اختیاری شدن سربازی
اجتماعی
طرح اصلاح سربازی اجباری مدتی است که بعد از بررسی در مرکز پژوهش‌های مجلس، مطرح شده و با اما و اگرهای بسیاری روبرو است که رکن اصلی این طرح تبدیل سربازی اجباری به سربازی اختیاری و البته با حقوق و مزایای بیشتر است. برای بررسی بیشتر این موضوع خبرگزاری مهر…...
دستگیری شرور زنانه‌پوش در تهران دستگیری شرور زنانه‌پوش در تهران
اجتماعی
ایسنا: رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یک شرور خفت‌گیر در لباس زنانه خبر داد. سرهنگ سعید راستی در این‌ باره گفت:‌ مدتی قبل و به دنبال دریافت گزارش‌هایی مبنی بر سرقت و زورگیری در برخی از مراکز خرید به پلیس امنیت واصل شد که در…...

پاسخ دهید