رگبار و رعد و برق‌ تا کی ادامه خواهد داشت؟

اجتماعی
رگبار و رعد و برق‌ تا کی ادامه خواهد داشت؟

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم وقوع رگبار و رعد و برق در بیشتر مناطق کشور طی امروز و فردا یعنی ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت خبر می‌دهد.

به‌گفته صادق ضیاییان امروز ۱۲ اردیبهشت با فعالیت سامانه بارشی در کشور در تمامی مناطق به‌جز استان‌های کرمانشاه، لرستان، ایلام، خوزستان و بوشهر و طی فردا ۱۳ اردیبهشت در تمامی مناطق کشور به‌جز استان‌های کرمانشاه و ایلام طی برخی ساعات رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق خیزش گرد و خاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

شدت بارش طی امروز ۱۲ اردیبهشت در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل، مازندران، تهران‌، سمنان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و جنوب سیستان و بلوچستان و طی روز دوشنبه (۱۳ اردیبهشت) در ارتفاعات شرقی تهران، ارتفاعات مازندران و استان‌های اصفهان، خراسان جنوبی، یزد، کرمان و شمال سیستان و بلوچستان خواهد بود.

این سامانه بارشی طی روز سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت بیشتر در نواحی مرکزی، شمال شرق، شرق، جنوب شرق، دامنه‌های جنوبی البرز، دامنه‌های زاگرس مرکزی و طی روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت در نوار شمالی و نوار شرقی کشور و طی روز پنجشنبه (۱۶ اردیبهشت) در نوار شمالی و استان‌های کرمان، فارس، یزد و اصفهان فعال است.

به گفته مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی امروز ۱۲ اردیبهشت در برخی نقاط استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان احتمال وقوع پدیده گرد و خاک وجود دارد.

وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا ۱۳ اردیبهشت قسمتی ابری، در بعضی ساعات افزایش ابر همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد و با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد و طی روز سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت نیز قسمتی ابری، در بعد ازظهر افزایش ابر همراه با رگبار باران و وزش باد و با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

بازدید اپلیکیشن 31 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ببینید | روش جدید زورگیری در خیابان‌ها ببینید | روش جدید زورگیری در خیابان‌ها
اجتماعی
پدیده جدید دیه گیری زوری در روز روشن این روزها باعث شده تا افراد خودشان را جلو خودروها بیندازند تا به زور از آنها دیه بگیرند....
شناسایی باند بزرگ قمار و شرط‌بندی در مشهد شناسایی باند بزرگ قمار و شرط‌بندی در مشهد
اجتماعی
پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه، یگ باند بزرگ قمار را در مشهد شناسایی و متلاشی کردند. خبرگزاری فارس می‌نویسد: با تلاش پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه استان خراسان رضوی، در راستای مبارزه با جرائم سازمان یافته، یک باند بزرگ قمار در شهر مشهد مقدس…...
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
بنابر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته بیش از ۲۵هزار مورد جدید کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد و متاسفانه ۳۲۱ تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند. به گفته سخنگوی وزارت بهداشت تعداد ۳۳۷۳ نفر از بیماران جدید در بیمارستان بستری شده‌اند و می‌توان گفت در حال…...

پاسخ دهید