روش دریافت مالیات از سلبریتی‌های فضای مجازی

اجتماعی
روش دریافت مالیات از سلبریتی‌های فضای مجازی

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به گرفتن مالیات از درآمد تبلیغاتی صفحات مجازی گفت: صفحات مجازی دارای درآمد تبلیغاتی از طریق سامانه شاپرک بانک مرکزی, به راحتی قابل شناسایی هستند.

به گفته سید احسان قاضی زاده هاشمی مصوبه اخیر مجلس بر دریافت مالیات از درآمد تبلیغاتی صفحات مجازی که بیش از ۵۰۰ هزار دنبال کننده دارند،تاکید شده است. این مصوبه بر اساس پیشنهاد یکی از نمایندگان تصویب شد و بر مبنای آن چنانچه در این صفحات مجازی تبلیغاتی انجام شود و دارای درآمد باشند از این درآمد، مالیات گرفته خواهد شد و این صرفاً مربوط به اشخاص حقیقی نیست.

وی ادامه داد: برخی شبکه‌های مجازی اقدام به راه اندازی صفحات مجازی شرط بندی و قمار کرده بودند و همه آنها که در داخل کشور تبادلات پولی داشتند که از طریق بانک مرکزی شناسایی شدند.

قاضی زاده هاشمی درباره گرفتن مالیات از هنرمندانی که مبلغ دریافتی آنها بیش از ۲۰۰ میلیون تومان در سال است، گفت: این مصوبه ابهاماتی دارد که باید بر طرف شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی اهالی فرهنگ و هنر ممکن است یک سال قرارداد داشته باشند و چند سال کار نکنند, افزود: در مورد این موضوع به رفع ابهام نیاز داریم و امیدواریم بتوانیم شفاف سازی کنیم تا زمینه برای اجرا شدن درست این مصوبه فراهم شود.

بازدید اپلیکیشن 9 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تله پلیس فتا برای سازندگان کلیپ‌های دوربین مخفی تله پلیس فتا برای سازندگان کلیپ‌های دوربین مخفی
اجتماعی
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از شناسایی و برخورد با تولید کنندگان و انتشار دهندگان کلیپ هایی تحت عنوان" دوربین مخفی جنجالی در فضای مجازی و به خصوص شبکه اجتماعی اینستاگرام" که بدون اخذ مجوزهای قانونی اقدام به این کار می کنند، در کارگروه ویژه پلیس فتا خبر داد .…...
بازی Call of Duty از دسترس ایرانی‌ها خارج شد بازی Call of Duty از دسترس ایرانی‌ها خارج شد
اجتماعی
کلیک: بر اساس گزارشات کاربران در شبکه‌های اجتماعی ظاهرا شرکت اکتیویژن کاربران ایرانی بازی کال‌آف دیوتی را تحریم کرده است. از صبح امروز گزارشات زیادی از قطع دسترسی کاربران ایرانی به بازی کال‌آف منتشر شده است. برخی دیگر از کاربران وقتی از vpn برای وصل شدن به بازی استفاده کرده‌اند…...
درباره شش رویداد خبری پرحاشیه تعطیلات عید ‌ درباره شش رویداد خبری پرحاشیه تعطیلات عید ‌
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، علی رستگار | نوروز ۱۴۰۰ از سختگیری‌های پارسال ستاد مقابله با کرونا خبری نبود.تا شب عید و حتی حین تعطیلات، مردم در بازارها در حال خرید بودند. دیدوبازدیدهای نوروزی کمابیش در جریان بود.کسی به طور جدی مانع سفرهای نوروزی نشد. محدودیت‌های تردد را کسی جدی نمی‌گرفت و…...

پاسخ دهید