روزنامه‌های ورزشی/ چطوری بیرانوند؟!

ورزشی
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 4 عکس
روزنامه‌های ورزشی/ چطوری بیرانوند؟!

ایران ورزشی با تیتر مثلث آتش به این نکته اشاره کرده که طارمی، سردار و انصاری‌فرد سه مهاجمی هستند که برنامه‌های تهاجمی ویلموتس در تیم ملی را پیاده می‌کنند. این روزنامه این سوال را طرح کرده که چرا شجاع خلیل‌زاده به تیم ملی دعوت نمی‌شود.

جدال پرسپولیس با مهاجرپذیرترین تیم دنیا تیتر یک روزنامه پیروزی است. این روزنامه نوشته بر خلاف پرسپولیس، استقلال هر زمان که بخواهد می‌تواند بازیکن بازیکن بگیرد و بازیکن خارجی به ترکیب تیمش اضافه کند.

خبر ورزشی با تیتر چطوری بیرانوند عملکرد گلر تیم ملی را آنالیز کرده است. این روزنامه مدعی شده مدیر برنامه‌های گری هوپر مهاجم انگلیسی مدنظر استقلال، کارمند باشگاه مکابی رژیم صهیونیستی است. این روزنامه با دخترانی که برای اولین بار و بدون مشکلی به استادیوم آزادی رفتند هم مصاحبه کرده است.

تیتر یک گل مصاحبه با علی پروین است. او ضمن انتقاد از عملکرد جونیور، به قرمزها توصیه کرده که حرف سیدجلال را گوش کنند چرا که او می‌تواند تیم را جمع کند.

بازدید اپلیکیشن 34 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اقدام  مشکوک کشتی‌گیر ایرانی اقدام مشکوک کشتی‌گیر ایرانی
ورزشی
رقابت‌های ۵ وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ در دهلی پایتخت هند در حال برگزاری است. در پایان دور مقدماتی مسابقات روز نخست، پویا ناصرپور در ۵۵، پژمان پشتام در ۷۷ و امین میرزازاده در ۱۳۰ کیلوگرم با برتری مقابل رقبایشان راهی دیدار فینال شدند، اما میثم دلخانی در…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
دوشنبه ۱۴ بهمن *** هفته ۲۲ سری آ ایتالیا سمپدوریا - ناپولی ساعت: ۲۳:۱۵زنده از شبکه ورزش...
شادی بازیکنان چوکا که وایرال شد شادی بازیکنان چوکا که وایرال شد
ورزشی
بازیکنان چوکای تالش پس از پیروزی در لیگ دو به رقص و پایکوبی پرداختند. چوکایی ها که بعد از چند سال دوباره در قلعه عقاب‌ها اوج گرفته اند، چند هفته ای است بعد از هر برد با ویدئوی رقص شان در ورزشگاه حسابی وایرال می شوند. این ویدئو را خبرآنلاین…...

پاسخ دهید