روزنامه‌های ورزشی/ قرمز کمرنگ

ورزشی
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 4 عکس
روزنامه‌های ورزشی/ قرمز کمرنگ

خبرورزشی با تیتر نوربالا به برد پرسپولیس مقابل پیکان اشاره کرده و نوشته نوراللهی و ترابی جورکش مهاجم برزیلی قلابی شده‌اند. این روزنامه اعتراض طرفداران استقلال به بخشش محرومیت شجاع خلیل‌زاده را هم روی جلد برده است.

قرمز کمرنگ تیتر پیروزی برای برد پرسپولیس در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی است. این روزنامه صحبتهای مهدی ترابی درباره شادی بعد از گلش را هم روی جلد برده و از قول او نوشته که آدم سیاسی نیست.

برد خالی، پز عالی تیتر روزنامه گل برای پیروزی دیشب قرمزهاست. این روزنامه واکنش علیپور به سوال یکی از خبرنگاران را هم تیتر کرده و از قول او نوشته دوست ندارم درباره گل نزدنم از من سوال شود.

ایران ورزشی با تیتر باد به پرچم پرسپولیس به برد دیشب قرمزها اشاره کرده. این روزنامه کندی ایگوبانانیکه را مهاجم مدنظر استراماچونی معرفی کرده است.

بازدید اپلیکیشن 196 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

سعید ملایی بعد از پناهندگی در آلمان چه گفت؟ سعید ملایی بعد از پناهندگی در آلمان چه گفت؟
ورزشی
جودوکار سابق تیم ملی ایران که پیش از این تاکید کرده بود قصد پناهندگی ندارد، پس از پناهندگی در آلمان گفت که اکنون برای کسب مدال در المپیک تمرکز خواهد کرد. به گزارش ایسنا، سعید ملایی دارنده مدال طلای جهان که پس از پایان رقابت های قهرمانی جودوی جهان ۲۰۱۹…...
کابوس‌های نیمار در راه سیدن به توپ طلا کابوس‌های نیمار در راه سیدن به توپ طلا
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | بعد از به وجود آمدن حاشیه‌های زیادی که قرار نگرفتن اسم نیمار، ستاره بزرگ برزیلی در فهرست ۳۰ نفره نامزدهای دریافت جایزه توپ طلای ۲۰۱۹ ایجاد کرد، نشریه فرانس فوتبال، برگزارکننده این مراسم و اهدا کننده جوایز توپ طلا از تصمیم خود دفاع کرده و علت…...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
دوشنبه ۱۳ آبان *** هفته ۱۰ لیگ برتر ایران فولاد - پرسپولیس ساعت: ۱۷:۴۵ زنده از شبکه سه...

پاسخ دهید