روزنامه‌های ورزشی / آقا کریم ستاره!

ورزشی
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 4 عکس
روزنامه‌های ورزشی / آقا کریم ستاره!

پیروزی با تیتر حاشیه امن برای فرزندان دیگر از احکام کمیته انضباطی درباره دربی انتقاد کرده است. این روزنامه به صحبتهای دیروز خطیر علیه وریا غفوری هم اشاره کرده است.

ایران ورزشی با انتشار عکسی از کریم باقری او را ستاره لحظات پرآشوب دربی معرفی کرده. ماندن مجیدی در تیم امید و صحبتهای افشین پیروانی درباره دربی هم روی جلد این روزنامه دیده می‌شود.

خبر ورزشی با محمدحسین کنعانی‌زادگان مصاحبه کرده و از قول او نوشته مرتضی تبریزی به جای خودشیرینی، برای استقلال گل می‌زد. دعوای خطیر با وریا غفوری و آخرین وضعیت استقلال بعد از شکست در دربی، تیترهای دیگر این روزنامه است.

گل با وریا غفوری مصاحبه کرده و از قول او نوشته که قول می دهد این شرایط عوض شود. حسین حسینی هم به استقلالی‌ها قول داده همان دروازه‌بانی می‌شود که آنها انتظار دارند.

بازدید اپلیکیشن 43 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

فولاد ۲-۱ استقلال؛ اخراج فرهاد و نه نفره شدن تیمش فولاد ۲-۱ استقلال؛ اخراج فرهاد و نه نفره شدن تیمش
ورزشی
استقلال در یک شب عجیب و جنجالی، در حالی که در دقیقه ۶۵ نه نفره شده بود با نتیجه ۲-۱ مغلوب فولاد شد. فرهاد مجیدی هم قبل از سوت پایان نیمه اول از کنار زمین اخراج شد...
برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون برنامه امروز پخش زنده مسابقات ورزشی از تلویزیون
ورزشی
دوشنبه ۲۶ خرداد *** هفته ۲۹ لالیگا اسپانیا لوانته - سویا ساعت: ۲۲:۰۰زنده از شبکه ورزش...
عکس یادگاری فرهاد مجیدی با ۲ خانم تعمیرکار عکس یادگاری فرهاد مجیدی با ۲ خانم تعمیرکار
ورزشی
تصویری از فرهاد مجیدی در کنار دو دختر تعمیرکار ماشین در فضای مجازی منتشر شده است. به گزارش خبرآنلاین؛ مدتی پیش بود که گزارشی از دو دختر مکانیک در تهران سر و صدای زیادی برپا کرد. کیانا یار احمدی با کارشناسی حقوق و نیلوفر فرهمند با کارشناسی گرافیک که هر…...

پاسخ دهید