خبر فوری : انتخابات هیات رئیسه دائمی مجلس یازدهم فردا انجام می‌شود

روحانی: تلاش دولت نبود، امروز تبریز وجود نداشت

سیاسی
روحانی: تلاش دولت نبود، امروز تبریز وجود نداشت

مهر: رئیس‌جمهوری با بیان اینکه یکی از اقدامات این دولت نجات ۱۴ میلیون انسان ایرانی از طوفان نمک بوده است، گفت: اگر اقدام دولت در احیا دریاچه ارومیه نبود شهری به نام تبریز وجود نداشت.

حسن روحانی:

* یکی از اقدامات این دولت نجات ۱۴ میلیون انسان ایرانی از طوفان نمک بوده است. احیاء دریاچه ارومیه به عنوان اولین تصمیم دولت در روز اول تشکیل دولت یازدهم بود. امروز می‌توانیم به احیاء دریاچه ارومیه مطمئن باشیم و اگر اقدامات دولت نبود شهری به نام تبریز وجود نداشت و ۱۴ میلیون نفر در غرب ایران مهاجرات کرده بودند و تمام باغات از بین رفته بودند.

* اگر این قدم برداشته نمی‌شد امروز شهری به نام تبریز وجود نداشت و ۱۴ میلیون نفر در غرب ایران مهاجرت کرده بودند و تمام باغات و مزارع در این منطقه از بین رفته بود.

* اگر تلاش دولت یازدهم و دوازدهم برای هوای پاک و سلامت مردم ایران نبود، بنزین های تولید شده از پتروشیمی، میلیون‌ها بیمار را راهی بیمارستان ها کرده بود.

* سال‌ها در کشور ما افرادی بودند که از بیماری رنج می‌بردند اما چون پول درمان نداشتند به پزشک و بیمارستان مراجعه نمی کردند و پس از اعلام طرح تحول سلامت، بنده بازدیدی از چند بیمارستان داشتم واز افراد بستری شده پرسیدم که بیماری شما مربوط به چند سال پیش است که آنها گفتند، چندین سال است که درد داریم اما پول نداشتیم و به همین دلیل با درد خود ساختیم.

* این آرامش و کاهش درد مردم به عنوان افتخار برای وزارت بهداشت، پزشکان، پرستاران و همه کادر درمانی جمهوری اسلامی ایران است.

* پیش از انقلاب به طور متوسط مردم ایران که حدود ۳۰ میلیون نفر بودند، مقدار کالری مصرفی آنان به طور متوسط دو هزار و ۱۰۰ کیلو بود و امروز مقدار مصرفی کالری مردم ما با ۸۳ میلیون نفر جمعیت، دو هزار و ۵۰۰ کیلو کالری است که به معنای آن است که ۴۰۰ کیلو کالری اضافه شده است و بر این اساس در کشور ما سوء تغذیه وجود ندارد.

بازدید اپلیکیشن 106 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جریمه ۲۶میلیاردی شهرداری تهران به‌خاطر گرانفروشی جریمه ۲۶میلیاردی شهرداری تهران به‌خاطر گرانفروشی
سیاسی
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از قطعیت محکومیت شهرداری تهران به علت گرانفروشی در استفاده از اماکن ورزشی خبر داد. سیدیاسر رایگانی درباره دو پرونده تخلف شهرداری تهران که با شکایت سازمان حمایت به تعزیرات ارجاع شده بود گفت: با شکایت سازمان حمایت دو پرونده تحت عنوان تخلف در افزایش عوارض…...
علم الهدی: کرونا واقعا نعمت فوق العاده خدا بود چون… علم الهدی: کرونا واقعا نعمت فوق العاده خدا بود چون…
سیاسی
امام جمعه مشهد گفت: استعداد بچه شیعه‌های ما در شرکت‌های دانش‌بنیان به‌جایی رسید که به کشورهای مدعی توسعه‌یافتگی که ما را در حال‌ توسعه می‌خوانند، کیت آزمایشی صادر کردند. به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله علم الهدی، در دهمین هفته برگزار نشدن نمازجمعه در کشور، امام…...
ربیعی: حدود ۸۳ درصد ایرانی‌ها اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند ربیعی: حدود ۸۳ درصد ایرانی‌ها اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند
سیاسی
ربیعی: بر ضعیف کردن کرونا متمرکز هستیم.حدود ۸۳ درصد ایرانی‌ها اصول بهداشتی را رعایت می‌کنند اما تهرانی‌ها نافرمانی دارند. مهر نوشت: سخنگوی دولت گفت: برای اینکه در دوران پسا کرونا اقتصادمان زمین نخورد، به شغل‌های جایگزین فکر می‌کنیم. مثل ایجاد اشتغال در فضای مجازی و بردن بخش خدمات به فضای…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید