روایت کتک‌خوردن جکی چان از بروس لی

فرهنگی
روایت کتک‌خوردن جکی چان از بروس لی

بعد از به تصویر کشیدن صحنه کتک خوردن جکی چان از بروس لی در فیلم سینمایی «روزی روزگاری در هالیوود»، تاکنون صحبت‌های زیادی در این مورد شده است.

این دو بازیگر مشهور فیلم‌های اکشن در فیلم سینمایی «اژدها وارد می‌شود» با یکدیگر بازی کرده‌اند؛ هر چند برای چند سکانس کوتاه، بروس‌لی در آن فیلم نقش اول بود و چان جوان در بین تبهکارهایی بود که به راحتی توسط شخصیت لی شکست داده شد. جکی چان اخیراً خاطره‌ای جالب را در مورد همکاری‌اش با بروس لی در فیلم «اژدها وارد می‌شود» تعریف کرده است. که توسط خانواده بروس لی به اشتراک گذاشته شده است. در این فیلم بروس لی به صورت اتفاقی در یک مبارزه به چان صدمه می‌زند.

جکی چان در این باره گفت: «پشت دوربین و در حال تماشای بروس لی بودم. بعد به طور ناگهانی به سمت او دویدم، اما خیلی سریع همه چیز جلو چشم‌هایم سیاه شد. او یک ضربه درست به سر من وارد کرد. احساس گیجی می‌کردم و به بروس لی خیره بودم؛ تا زمانی که کارگردان گفت کات، او در حال ایفای نقش بود!»

او ادامه داد: «سپس بروس لی اطراف خود را نگاه کرد و گفت: «وای خدای من» و به سمتم دوید و به من گفت که متاسف است. اما من تظاهر کردم که هنوز درد دارم تا به این بهانه بروس لی بیشتر در کنار من بماند! من در تمام روز در حال تظاهر کردن بودم.»

دیدگاهتان را بنویسید