روایت پاریس هیلتون از آزارهای دوران مدرسه

اسلایدر
روایت پاریس هیلتون از آزارهای دوران مدرسه

روزنامه هفت صبح | پاریس هیلتون در مصاحبه‌ای با مجله «پیپل» برای نخستین‌بار اعلام کرده که در دوران تحصیل مدرسه شبانه‌روزی Provo Canyonدر یوتا مورد آزار فیزیکی قرار می‌گرفته است. او به مدت ۱۱ماه در سن ۱۷سالگی در این مدرسه تحصیل می‌کرد.

او می‌گوید کارمندان این مدرسه به او و دیگر دانش‌آموزان، حرف‌های نامناسبی می‌زدند و دائماً باعث می‌شدند، احساس بدی نسبت به خودم داشته باشم و نیز از تنبیه بدنی یا کتک زدن‌هایی گفته که در این مدرسه تجربه کرده است.

او گفته از لحظه بیدار شدن از خواب تا وقت رفتن به رختخواب، این مدرسه یک شکنجه بوده است و باعث شده حالا او دچار اختلال در خواب و پنیک‌های روزانه شود. این مدرسه جزو مدارس خصوصی آمریکا و متعلق به قشر مرفه این جامعه است.

بازدید اپلیکیشن 163 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ابراز همدر‌دی پاریس جکسون با پاریس هیلتون ابراز همدر‌دی پاریس جکسون با پاریس هیلتون
جهان
روزنامه هفت صبح | مدتی پیش پاریس هیلتون مدعی شد که در دوران حضور در مدرسه شبانه روزی با سوء رفتار‌هایی بسیار آزاردهنده رو‌به‌رو شده است که اثرات مخرب آن هنوز با وی همراهند. اکنون فرزندخوانده مایکل جکسون، پاریس جکسون، این ادعا را تایید کرده است. پاریس جکسون می‌گوید او…...
پیش‌بینی‌ ۲۰۲۰؛ سقوط ترامپ و عشق جدید آنیستون پیش‌بینی‌ ۲۰۲۰؛ سقوط ترامپ و عشق جدید آنیستون
جهان
نیکلاس اوجولا Nicolas Aujula، یک متخصص امور ماورایی، در آغاز هر سال مجموعه‌ای از پیش بینی‌ها و تحلیل‌ها را ارائه می‌دهد و با شروع سال ۲۰۱۹ میلادی به جهانیان گفت که امسال سال آسانی نخواهد بود. پیش بینی های سال ۲۰۲۰ اوجولا ۳۴ ساله ادعا می‌کند که او زلزله چین…...

پاسخ دهید