رفع اتهام فساد فی‌الارض از پرونده محیط‌زیستی‌ها

سیاسی
رفع اتهام فساد فی‌الارض از پرونده محیط‌زیستی‌ها

برترین‌ها: برخی فعالان محیط‌زیست در رسانه‌های اجتماعی به نقل از وکلای بازداشتی‌های محیط‌زیستی خبر دادند که اتهام «فساد‌ فی‌الارض» از پرونده این زندانیان رفع شده است.
خواهر طاهر قدیریان، یکی از فعالان محیط زیستی بازداشتی، روز یکشنبه ۲۱ مهرماه در صفحه اینستاگرام خود این خبر را تایید کرده است.
یک روزنامه‌نگار فعال در حوزه محیط زیست نیز در همین زمینه به مراد طاهباز، نیلوفر‌ بیانی، طاهر قدیریان و هومن جوکار به عنوان چهار نفری اشاره کرده که این اتهام از پرونده آن‌ها رفع شده است.
همچنین برخی فعالان محیطزیست از کاهش مجازات «حد» به «تعزیر» برای این بازداشتی‌ها خبر داده‌اند.
پرونده موسوم به فعالان محیط زیستی بازداشت شده، ۸ متهم دارد که ۴ نفر از آنها به افساد فی الارض، ۳ نفر به جاسوسی و یک نفر به همکاری با دول متخاصم متهم شدند.
مراد طاهباز، سام رجبی، امیرحسین خالقی، هومن جوکار، سپیده کاشانی، نیلوفر بیانی، طاهر قدیریان و عبدالرضا کوهپایه متهمان این پرونده هستند که در بازداشت به سر می‌برند.
هنوز صحت و سقم این خبر تائید و یا تکذیب نشده است.

بازدید اپلیکیشن 8 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

اظهارات کریمی قدوسی درباره آمد نیوز باز هم تکذیب شد اظهارات کریمی قدوسی درباره آمد نیوز باز هم تکذیب شد
سیاسی
در حالیکه جواد کریمی قدوسی برای بار دیگر درباره بازداشتی‌های مرتبط با آمد نیوز در دولت قبل خبر داده، معاون کل نهاد ریاست جمهوری دولت دهم می‌گوید در دولت قبل اصلا چنین موضوعی اتفاق نیفتاده است و همان تیم قبلی بدون تغییر مشغول فعالیت هستند. به گزارش عصر ایران به…...
وظیفه من به زیر کشیدن آقای رئیس جمهور است وظیفه من به زیر کشیدن آقای رئیس جمهور است
سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی در پاسخ به اینکه آیا برگه‌ای که شما روی بیانیه منتشرشده امروز در مجلس گذاشته بودید مبنی بر اجرای ماده ۶۰۶ قانون مجازات اسلامی، تهدید رئیس‌جمهور محسوب می‌شود یا نه، گفت: تهدید نیست اما اگر من زورم برسد یقه رئیس‌جمهور را می‌گیرم تا ایشان را به…...
این فرماندهان رهبری را در مراسم سان دیدن همراهی کردند این فرماندهان رهبری را در مراسم سان دیدن همراهی کردند
سیاسی
به گزارش خبرآنلاین، امروز هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (چهارشنبه) با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد. در این مراسم (از راست به چپ) امیر صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی…...

پاسخ دهید