دانلود اپلیکیشن هفت صبح

رضاییان با السیلیه فسخ کرد؛ پای پرسپولیس در میان است؟

ورزشی
رضاییان با السیلیه فسخ کرد؛ پای پرسپولیس در میان است؟

رامین رضاییان با فسخ یک طرفه قراردادش با تیم السیلیه امروز خبرساز شد. مدتی است که شایعاتی درباره بازگشت او به پرسپولیس شنیده می شود و به نظر می رسد این شایعات اندک اندک رنگ واقعیت می گیرد. رضاییان در زمان برانکو به دلیل مسائل انضباطی از پرسپولیس کنار گذاشته شد و مربی کروات حاضر به بخشش او نشد تا رامین فوتبالش را در حاشیه خلیج فارس ادامه دهد. تا پیش از این اتفاق رضاییان بازیکن فیکس تیم ملی هم بود اما با جدایی از پرسپولیس جایگاهش در تیم ملی هم متزلزل شد.

به نظر می رسد در سال منتهی به جام جهانی رامین نیم نگاهی هم به تیم ملی دارد و این هم می تواند یکی از دلایل پیوستنش به پرسپولیس باشد. هنوز مسئولان باشگاه پرسپولیس اظهارنظر رسمی در این مورد نکرده اند اما نزدیکان به باشگاه می گویند با او توافق شده است. رضاییان در صورت پیوستن به پرسپولیس می تواند به جای شیری در سمت راست دفاع به میدان برود که عملکردش در یکی دو فصل اخیر بسیار پرنوسان بوده است.

البته رضائیان در اصل بازیکن تیم الدحیل است و به طور قرضی در السیلیه بازی می کرد و پرسپولیس برای به خدمت گرفتن او باید با باشگاه الدحیل به توافق برسد. احتمال حضور قرضی رضائیان در پرسپولیس وجود دارد.

 

بازدید اپلیکیشن 11 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید