رشد جهانی فروش پلی‌استیشن در قرنطینه

دانش و فناوری
رشد جهانی فروش پلی‌استیشن در قرنطینه

خبرگزاری ایسنا: به گفته مقامات سونی، تا پایان سال مالی اخیر، میزان کل فروش کنسول های بازی پلی استیشن ۴ در بازارهای جهانی از مرز ۱۱۰ میلیون دستگاه عبور کرده است.

شرکت ژاپنی سونی به عنوان توسعه دهنده کنسول های بازی پلی استیشن به تازگی با انتشار گزارش جدیدی از عملکرد خود در سال مالی گذشته اعلام کرده که بالغ بر ۱۱۰ میلیون دستگاه کنسول پلی استیشن ۴ در بازارهای جهانی به فروش رفته که نشان دهنده افزایش محبوبیت و استقبال کاربران و علاقمندان به گیمینگ است.

کارشناسان فعال در حوزه فناوری بر این باورند که میزان استقبال کاربران و میزان فروش کنسول های بازی در زمان شیوع گسترده و پاندمی ویروس کرونا رشد و افزایش قابل توجهی یافته است.

بر اساس گزارشی که سونی منتشر کرده است، میزان فروش جهانی پلی استیشن ۴ از زمان عرضه تا مارس ۲۰۲۰ میلادی، ۱۱۰.۴ میلیون دستگاه و میزان فروش مدل های مختلف این کنسول بازی در بازه زمانی سه ماهه نخست سال جاری میلادی نیز ۱.۵ میلیون دستگاه برآورد شده است.

از دیگر آمارهای منتشر شده در این گزارش می توان به رسیدن تعداد مشترکان سرویس پلی استیشن پلاس به ۴۱.۵ میلیون کاربر تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۰ اشاره کرد.

بازدید اپلیکیشن 10 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کرونا و رونق ‌آگهی‌های اجاره روزانه دفتر کار کرونا و رونق ‌آگهی‌های اجاره روزانه دفتر کار
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، گروه بازار| ‌کرونا باعث شده آگهی‌های اجاره کوتاه‌مدت محیط کاری یا آموزشی افزایش پیدا کند. منتشرکنندگان آنها احتمالا مدیرانی هستند که نیروهای خود را به قرنطینه فرستاده‌اند یا کسب‌وکار خود را به‌شیوه دور کاری اداره می‌کنند. محیط فعالیت یا وسایل آن اما دست نخوره و بلاتکلیف به‌حال…...
‌تجربه قرنطینه فرانسوی برای قرنطینه ایرانی ‌تجربه قرنطینه فرانسوی برای قرنطینه ایرانی
کاربران ویژه - سلامت و زندگی
روزنامه هفت صبح | هنوز یک هفته از اعمال دور تازه محدودیت‌ها در ایران نمی‌گذرد و از آنجایی که آمار فوتی‌های روزانه ناشی از کرونا بالای ۴۵۰نفر است، صدای بعضی‌ها درآمده که چرا محدودیت‌ها اثر نمی‌گذارند و تعداد فوتی‌ها چنان‌که انتظار می‌رود پایین نمی‌آید؟ بعضی‌ها مثل علیرضا زالی، فرمانده ستاد…...
اروپایی‌ها ‌‌به طور کامل تعطیل نمی‌کنند اروپایی‌ها ‌‌به طور کامل تعطیل نمی‌کنند
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح |‌ دور دوم محدودیت‌ها در انگلستان:نخست‌وزیر این کشور هفته پیش دور دوم محدودیت‌ها را اعلام کرد که حداقل چهار هفته برقرار خواهند بود. محدودیت‌های جدید که سراسری هم هستند شامل تعطیلی فروشگاه‌های غیرضروری، رستوران‌ها، سینماها، سالن‌های تئاتر و کلوپ‌ها و هتل‌ها و مهمان‌خانه‌ها می‌شود. اما مدارس و…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید