دانلود اپلیکیشن هفت صبح

رسوایی مشترک عثمان و آنتوان: شما نژادپرستید!

ورزشی
رسوایی مشترک عثمان و آنتوان: شما نژادپرستید!

عثمان دمبله در پی لو رفتن فیلمی که خودش چندی پیش گرفته بود و در آن به همراه آنتوان گریزمان هم‌تیمی خود، یک فرد شرق آسیایی را به باد تمسخر گرفته و به نوعی اظهارات نژادپرستانه داشته به شدت در شبکه‌های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفته است.

در فیلم لو رفته که مهاجم بارسلونا به نظر می‌رسد در سال ۲۰۱۹ گرفته، دمبله چهره تکنسین آسیایی که به همراه دو کارمند هتل در حال رفع مشکل تلویزیون اتاقشان در هتل هستند را مسخره و آنها را “زشت” خطاب می‌کند. او خطاب به آنتوان گریزمان می‌گوید “همه این زشت‌ها اینجا هستن برای اینکه تو بتوانی PES (بازی کامپیوتری Pro Evolution Soccer که گریزمان عاشقش است) بازی کنی، شرم نمی‌کنی؟”. [منظورش این است که او این افراد فقط برای ساخت بازی PES به درد ما می‌خورند]

دمبله سپس زبان افراد مدنظر را به سخره می‌گیرد و می‌گوید “این چه نوع زبان عقب‌مانده‌ای است؟ آیا از نظر فنی در کشور خودتان پیشرفته هستید یا نه؟”. مهاجم بارسلونا در فیلمی که گرفته فقط پاهایش معلوم است و گریزمان که جلوتر از او نشسته نیز واکنش‌هایی به اظهارات دمبله دارد و چیزهایی نامفهوم می‌گوید و سپس می‌خندند. گفته می‌شود این فیلم در تابستان ۲۰۱۹ گرفته شده است، زمانی که تیم بارسلونا برای اردوی پیش‌فصل راهی کشور ژاپن شده بود.

بازدید اپلیکیشن 29 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید