آغاز پرداخت وام کرونا به کسب و کارها+ جزییات کامل

اقتصادی
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 3 عکس
آغاز پرداخت وام کرونا به کسب و کارها+ جزییات کامل

امروز سامانه تسهیلات کرونا راه اندازی شد، کارفرمایانی که واجد شرایط هستند می توانند در بخش کرونای سامانه کارا درخواست خودرا برای دریافت تسهیلات حمایتی دولت ثبت کنند. ۱۳ کسب و کار مشمول دریافت تسهیلات دوره کرونا می شوند که اسامی آنها در کارا آمده است.

علاالدین ازوجی،مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و توسعه اشتغال وزارت کار، درباره جزئیات پرداخت تسهیلات به یک میلیون کسب و کار آسیب دیده از کرونا گفت:ترتیبی که برای این تسهیلات اتخاذ شده است به این صورت است که ابتدا پیامک هایی از سوی وزارت کار برای کارفرمایانی که به شدت آسیب دیده اند ارسال می‌شود،بعد از ارسال پیامک که قید شده است کارفرمایان در صورت تمایل می‌توانند ثبت‌نام کنند. این امکان برای کارفرمایان فراهم می شود که از چهارشنبه این هفته به تدریج در سامانه کارا در قسمت تسهیلات کرونا ثبت نام کنند.

امروز سامانه تسهیلات کرونا راه اندازی شد،ارسال پیامک توسط وزارت کار برای تسهیلات کرونا، شرط ثبت نام تسهیلات نیست و تنها جنبه اطلاع رسانی دارد، تمامی کارفرمایانی که واجد شرایط هستند می توانند در بخش کرونای سامانه کارا درخواست خود را ثبت نمایند.

به زودی قسمت شکایات در سامانه فعال خواهد شد تا اگر سیستم اجازه ثبت درخواست به فردی را نداد، اطلاعات خودشان را آنجا وارد کنند و رسیدگی شود.راهنمای ثبت نام متقاضی، شرایط و ضوابط و رسته فعالیت هایی که تسهیلات به ایشان تعلق می گیرد،در سامانه کارا و بخش تسهیلات کرونا درج شده است.

قسمت شکایات و اعتراض ها هم در حال راه اندازی هست،تعداد ۲۰ بانک و موسسه مالی ، برای دریافت تسهیلات در سامانه قابل انتخاب هستند.

بازدید اپلیکیشن 43 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

چرا خودروسازان نصف پول را قبل از قرعه‌کشی می‌گیرند؟ چرا خودروسازان نصف پول را قبل از قرعه‌کشی می‌گیرند؟
اقتصادی
هفت صبح - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه دلایل مختلفی برای دریافت ۵۰ درصد وجه از متقاضیان در طرح جدید ثبت‌نام خودرو وجود دارد، گفت: «با دریافت وجه فقط متقاضی واقعی وارد جریان خرید شده و تقاضای غیرواقعی کاهش می‌یابد.» مهدی صادقی نیارکی در…...
بازگشت قیمت‌های توافقی به دیوار و شیپور! بازگشت قیمت‌های توافقی به دیوار و شیپور!
اقتصادی
روزنامه هفت صبح | سایت‌های درج‌کننده آگهی باردیگر با یک دستور قضایی مواجه شده‌اند و حالا باید به شکل کامل از درج قیمت خودرو جلوگیری کنند. براساس این دستور، هیچ یک از آگهی‌های موجود و منتشر شده در این سایت‌ها اجازه درج قیمت یا حتی حدود قیمت را ندارد و…...
جنس ایرانی می‌خریم، چشم‌ اما… جنس ایرانی می‌خریم، چشم‌ اما…
کاربران ویژه - اقتصادی
روزنامه هفت صبح، سیامک رحمانی | یکی از صحبت‌های پرکاربرد این روزها، استفاده از جنس ایرانی است. همان که سال‌هاست شعار «ایرانی، ایرانی بخر» را برایش ساخته‌ایم و حالا بیشتر از همیشه به گوش می‌رسد. نیاز به توضیح هم ندارد که وقتی کالای خارجی سخت و گران به دست مصرف…...

پاسخ دهید