یادداشت قاتل برای مقتول: گل‌ها را آب بده!

اجتماعی
یادداشت قاتل برای مقتول: گل‌ها را آب بده!

عصر روز یک شنبه گذشته، کارآگاهان پلیس آگاهی فریمان به یک زوج جوان مشکوک شدند چون احتمال می‌دادند خودروی خارجی گران قیمت و اموال داخل آن سرقتی باشد

مرد ۳۴ ساله در حالی که سعی داشت خونسردی خود را حفظ کند درباره مالک خودرویی که رانندگی آن را عهده دار بود به تناقض افتاد و کارآگاهان در بازرسی از داخل خودرو آریزو سه قبضه سلاح شکاری، بیش از چهار میلیون تومان وجه نقد، سکه های طلا، ۱۷ عدد ساعت مچی، بی سیم قلابی و کلت بادی کشف کردند. پیدا شدن این اموال ظن کارآگاهان را بیشتر کرد و احتمال وقوع سرقت مسلحانه یا جرایم خشن دیگر قوت گرفت بنابراین کارآگاهان پلیس آگاهی فریمان به سراغ زن رسول رفتند و او را نیز در منزل خواهرش دستگیر کردند.

«زینب» که با دیدن پلیس فکر کرد همه نقشه آن ها برای سرپوش گذاشتن به جنایت لو رفته است تنها با چند سوال تخصصی راز جنایتی وحشتناک در مشهد را فاش کرد.

این زن ۳۳ ساله به کارآگاهان گفت: مردی به نام «محمد-س» با شوهرم دوست بود و به منزل ما رفت و آمد داشت.او پولدار بود و به گفته شوهرم بنگاه معاملات املاک داشت! اما وقتی آن ها به هم می رسیدند همواره بر سر پول و طلب و بدهکاری با یکدیگر مشاجره می کردند تا این که شب شنبه باز هم محمد به خانه ما در بولوار توس آمد و با شوهرم به گفت وگو پرداخت. آخر شب من و دخترم داخل اتاق خوابیدیم تا این که حدود ساعت ۳ بامداد با صدای مشاجره آن ها از خواب بیدار شدم و دیدم شوهرم با میل ورزش های باستانی (زورخانه) به سرش کوبید و او را کشت. بعد ما را وادار کرد که وسایلمان را جمع کنیم تا به خانه خواهرم در فریمان برویم.

کارآگاهان با شنیدن اظهارات این زن جوان، بلافاصله شوهر او را نیز مورد بازجویی های تخصصی قرار دادند تا این که رسول نیز وادار به اعتراف شد و پرده از راز این جنایت برداشت.

او به کارآگاهان گفت: آن شب به دلیل برخی مسائل خاص و موضوعات مالی با محمد مشاجره کردم. من جوشکار ساختمان هستم و او هم قبلا شاگرد من بود ولی بدهکاری زیادی داشت به طوری که برخی شاکیانش حکم جلب او را گرفته بودند وقتی مشاجره ما بالا گرفت من عصبانی شدم و با میل باستانی او را به قتل رساندم و به همراه خانواده ام به فریمان گریختم. گوشی تلفن همراه محمد را نیز با پاک کردن اطلاعات داخل آن به یک تعمیراتی تلفن همراه فروختم!و سپس سوار بر خودروی آریزوی محمد به خانه خواهر زنم رفتیم که مورد ظن پلیس قرار گرفتم و دستگیر شدم!در پی اعترافات این مرد ۳۴ ساله، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی فریمان، ماجرای دستگیری و اعترافات وی را به پلیس آگاهی مرکز خراسان رضوی گزارش دادند.

با دریافت این اطلاعات و صدور دستوری از سوی سرهنگ محمدرضا غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) گروهی از کارآگاهان در کنار قاضی ویژه قتل عمد مشهد راهی بولوار توس شدند تا حقیقت ماجرا را دریابند.

وقتی نیروهای پلیس آگاهی وارد منزل مسکونی رسول شدند جسد خون آلود مرد ۴۱ ساله را مشاهده کردند که داخل پذیرایی افتاده بود و دو میل باستانی خون آلود نیز در کنار جسد قرار داشت. روی دیوار نیز تکه کاغذی خطاب به محمد (مقتول) با دست خط رسول (قاتل) نصب و در آن نوشته شده بود گل ها را آب بده! دوشاخه تلویزیون را از برق بکش! در یخچال بازنماند و …!

قاضی ویژه قتل عمد که دریافته بود، این دست نوشته بخشی از نقشه قاتل برای گمراه کردن پلیس است، دستور تحقیقات بیشتر در این باره را صادر کرد تا این که متهمان این پرونده اعتراف کردند: بعد از قتل قصد داشتند چنین وانمود کنند که به مسافرت رفته اند و محافظت از منزل را به «محمد» سپرده اند که در این میان طلبکاران، او را به قتل رسانده اند!

در عین حال همسر ۳۳ ساله رسول در بخش دیگری از اعترافاتش گفت: شوهرم قرار بود بعد از رساندن ما به فریمان به همراه یکی از دوستانش به مشهد بازگردد و جسد را به نقطه دیگری انتقال دهد اما با این احتمال که ممکن است به خاطر گرمای هوا، جسد دچار فساد نعشی شود و همسایگان از ماجرای قتل مطلع شوند، نقشه مسافرت را طراحی کرد و آن دست نوشته را به دیوار چسباند!

بازدید اپلیکیشن 115 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

‌قتل همسر با اسلحه شکاری‌ در گلشهر کرج ‌قتل همسر با اسلحه شکاری‌ در گلشهر کرج
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | شنبه ۲۴ خردادماه، حوالی عصر در منطقه ۴۵‌متری گلشهر کرج مردی ۶۵‌ساله بعد از قتل همسر ۴۵‌ساله‌اش و زخمی کردن دخترش،‌خودکشی کرد. رئیس پلیس آگاهی استان البرز اعلام کرد: در پی درگیری یک خانواده در شهرستان کرج، یک نفر از اعضای خانواده به قتل رسید و…...
قتل پسر به دست پدر با اسلحه شکاری قتل پسر به دست پدر با اسلحه شکاری
اجتماعی
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان گفت: دیشب پدر تویسرکانی با سلاح شکاری فرزند خود را مورد هدف قرار داد و او را به قتل رساند. سرهنگ محمد معصومی در گفت‌وگو با ایسنا، در توضیح این خبر بیان کرد: شب گذشته-جمعه ۶ دی- پس از تماس و گزارش یک مورد درگیری به…...

پاسخ دهید