راز هولناک دو برادر توسط عروس خانواده فاش شد

حوادث
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 3 عکس
راز هولناک دو برادر توسط عروس خانواده فاش شد

دو برادر که پس از قتل بی‌رحمانه مادرشان، جسد او را در کوه‌های خلج مشهد به آتش کشیده بودند، راز این جنایت هولناک را فاش کردند.

بیست و یکم آبان زنی با تسلیم شکوائیه‌ای به پلیس آگاهی خراسان رضوی از گم‌شدن ناگهانی مادر ۵۱ ساله‌اش خبر داد و از پلیس کمک خواست. او به کارآگاهان اداره جنایی گفت: مادرم به منزل برادرم رفته بود گم شده است و دیگر خبری از او نداریم!

با اعلام این گزارش، تحقیقات مقدماتی در این‌باره آغاز شد اما در بررسی‌های اولیه، سوسوی ضعیفی از وقوع جنایت نیز نمایان شد و به عنوان یکی از فرضیه‌های پلیسی مورد توجه قرار گرفت.

با مطرح‌شدن فرضیه جنایی، این موضوع به طور غیرمحسوس زیر ذره‌بین تحقیقات رفت و به این ترتیب پسر ۲۵ ساله طاهره (زن گمشده) با صدور دستور قضایی، به پلیس آگاهی احضار شد اما ادعا کرد: مادرم ساعت ۱۴ بیستم آبان به منزل من آمد ولی حدود ساعت ۱۶ به قصد رفتن به منزل خواهرم از خانه ما خارج شد و دیگر من هم خبری از او ندارم!

در اثنای تحقیقات کارآگاهان، سخن از قولنامه منزل مسکونی زن ۵۱ ساله به میان آمد که اکنون گم شده بود و کسی از آن قولنامه اطلاعی نداشت. همین موضوع احتمال وقوع جنایت با انگیزه مالی را قوت بخشید.

با صدور دستور قضایی، مظنونان این پرونده جنایی دستگیر شدند و در جریان تحقیقات، عروس جوان خانواده لب به اعتراف گشود. او گفت: شوهرم با همدستی برادرش «طاهره» را در منزل ما به قتل رساندند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی پس از کشف بقایای جسد زن میان‌سال گفت: ماجرای گم‌شدن قولنامه، کارآگاهان را به این نتیجه رساند که احتمالا جنایتی خانوادگی رخ داده است. به همین دلیل و با دستورات قضایی، اعضای خانواده زن گمشده، زیر ذره‌بین رصدهای اطلاعاتی و تحقیقات غیرمحسوس قرار گرفتند.

به‌گفته سردار سرتیپ دوم محمدکاظم تقوی پس از بازداشت فرزندان و عروس این زن، متهمان پس از چند ساعت داستان‌سرایی و تناقض‌گویی، قتل راز مادرشان را فاش کردند و در این میان دو پسر ۲۵ و ۱۹ ساله مقتول گفتند «مادرمان را از روی پله‌ها به پایین پرت کردیم و سپس با کشیدن پلاستیک به سر نیمه‌جان او، راه تنفسش را بستیم و بعد هم جسدش را در کوه‌های خلج به آتش کشیدیم!». یکی از متهمان مدعی است «وقتی مادرم به منزل ما آمد، نپرداختن اقساط وام ازدواجم را به رخم کشید که دایی‌ام ضمانت مرا کرده بود. به همین دلیل من عصبانی شدم و زمانی که او به قصد رفتن از منزل روی پله‌ها ایستاده بود او را هل دادیم. او هنوز نبض داشت که پلاستیک را به سرش کشیدیم تا خفه شد. بعد خودرویی را به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان اجاره کردیم و جسد او را درون یک چمدان به کوه‌های‌ خلج بردیم و با تینر آتش زدیم. روز بعد هم دوباره به محل رفتیم و جسد سوخته را چند کیلومتری بالاتر بردیم و دوباره آتش زدیم تا اثری باقی نماند».

در حالی که جست‌وجوهای شبانه در پنجشنبه گذشته برای یافتن بقایای جسد مقتول بی‌نتیجه ماند، صبح جمعه دوباره کارآگاهان اداره جنایی به جست‌وجو در ارتفاعات خلج ادامه دادند تا اینکه بالاخره حدود ساعت ۱۵، بقایای جسد سوخته و لنگه‌کفش مقتول پیدا شد. در ادامه تحقیقات، یکی از متهمان به برداشتن قولنامه منزل مادرش به منظور فروش آن اعتراف کرد.

خبرنگار روزنامه هفت صبح هم پس از پیگیری ماجرا متوجه شد ازدواج مجدد مادر یکی دیگر از انگیزه‌های قتل بوده است.

بازدید اپلیکیشن 158 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

نخستین تصاویر ویدیویی از زلزله سی‌سخت را ببینید نخستین تصاویر ویدیویی از زلزله سی‌سخت را ببینید
حوادث
نخستین تصاویر ویدیویی از زلزله سی‌سخت را در ویدئوی زیر ببینید. منبع: ایسنا...
جزئیات پرونده هواپیمای اوکراینی از زبان کاپیتان ‌دهقانی جزئیات پرونده هواپیمای اوکراینی از زبان کاپیتان ‌دهقانی
کاربران ویژه - اسلایدر
روزنامه هفت صبح | گزیده مصاحبه روزنامه شرق با کاپیتان تورج دهقانی‌زنگنه، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری را بخوانید که البته در زمان فاجعه هواپیمای اوکراینی، مدیرعامل ایران ایر بود. * برسیم به سانحه اخیر هوایی هولناکی که دی‌ماه سال گذشته رخ داد. در سانحه ساقط‌شدن هواپیمایی اوکراین، به گزارش ارائه‌شده…...
تصاویری هولناک از آتش‌سوزی در کالیفرنیا را تماشا کنید تصاویری هولناک از آتش‌سوزی در کالیفرنیا را تماشا کنید
حوادث
منابع خبری از آتش‌سوزی گسترده در منطقه صنعتی «کمپ تاون» در کالیفرنیای آمریکا خبر دادند. در جریان این آتش‌سوزی چندین اتوبوس مدرسه در طعمه حریق گرفتار شده‌اند. ساکنان محلی اولین بار این آتش‌سوزی را حوالی ساعت ۴:۴۵ دقیقه صبح به وقت کالیفرنیا گزارش دادند. علت این آتش‌سوزی تاکنون مشخص نشده…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید