دیدار ایران با اروگوئه قطعی شد

ورزشی
دیدار ایران با اروگوئه قطعی شد

مهر نوشت: دبیر کل فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هنوز هیچکس برای انتخابات ریاست این فدراسیون تایید یا رد صلاحیت نشده است، از احتمال بازگشت کریم باقری به تیم ملی و قطعی شدن یک بازی تدارکاتی خبر داد.

حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال در پایان مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال دقایقی در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنها پاسخ داد.

سفر به سوئیس با دعوت فیفا

فیفا از ما دعوت کرده و قرار است برای موضوعاتی آنجا باشیم اما هنوز قطعی نشده است. فعلاً عازم جایی نیستیم و خدمت شما هستیم.

حضور در جلسات کمیته بدوی انتخابات به همراه ماجدی

باور کنید تا این لحظه ماجدی در جلسات حضور نداشته است من هم به عنوان دبیر کل و مسئول اجرایی با اعضای کمیته بدوی دو جلسه داشتم و آن‌هم درباره روند کار بود. درباره پرونده‌ها جلسه‌ای نداشتیم و این کمیته مستقل است. ماجدی که اصلاً جلسه‌ای نداشت و من هم درباره تقویم کاری دو جلسه داشتم. درباره رسیدگی به صلاحیت خود عزیزان مستقل بودند و پشت درهای بسته تصمیم گرفتند.

کدام گزینه‌ها تایید شده‌اند؟

کمیته بدوی رسیدگی می‌کند و بعد پرونده افرادی که نیاز به بررسی بیشتر دارد، توسط کمیته استیناف بررسی می‌شود. تا الان به صورت قطعی نمی‌توان گفت گزینه‌ای تایید یا رد صلاحیت شده است چون روند رسیدگی تمام نشده است. همه چیز گمانه زنی است.

پرونده ویلموتس در دادگاه CAS

فقط می‌توانم بگویم منتظریم رای دادگاه عالی ورزش درباره ویلموتس به فدراسیون ارسال شود. هنوز رایی نیامده است. تا این لحظه نامه‌ای از دادگاه CAS به ما نرسیده است. به محض اینکه برسد اعلام می‌کنیم. فدراسیون فوتبال باید ۳۰ هزار فرانک پرداخت می‌کرد تا رای صادر شود. این مبلغ پرداخت شده است. منتظر اعلام رای هستیم.

دیدار با اروگوئه قطعی شد؟

امروز قرارداد بازی اول در فیفادی بعد امضا و برای تیم مقابل ارسال شده است. اسم این تیم را نمی گویم. یا از اروپا است یا آمریکای لاتین. البته با اروپا هم نمی‌توانیم بازی کنیم. قرارداد بازی دوم هم بین دو، سه کشور امضا می‌شود. برنامه ریزی انجام شده است و فیفادی خوبی در پیش خواهیم داشت. (گفته می‌شود تیم نخست مدنظر ایران، اروگوئه است)

بازدید اپلیکیشن 17 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید