دولت بایدن قانون جنجالی ترامپ را لغو می‌کند

سیاسی
دولت بایدن قانون جنجالی ترامپ را لغو می‌کند

روزنامه وال استریت ژورنال شامگاه چهارشنبه نوشت: دولت بایدن ممنوعیت ویزای کار آمریکا را که در دولت دونالد ترامپ صورت گرفته بود، تمدید نمی‌کند. وال استریت ژورنال به نقل از سه منبع آگاه نوشت: کاخ سفید ممنوعیت ارائه روادید کار (H-۱B) و دیگر ممنوعیت‌های مرتبط با این موضوع در آمریکا را که سال گذشته در مورد شیوع ویروس کرونا در دولت ترامپ اعمال شده بود، دیگر تمدید نمی‌کند.  این خبر در حالی منتشر می‌شود که ممنوعیت ارائه ویزای کار آمریکا روز چهارشنبه به پایان می رسد.

به نوشته وال استریت ژورنال، کاخ سفید از اظهار نظر در مورد عدم تمدید این ممنوعیت خودداری می‌کند. مقامات می‌گویند بایدن قصد ندارد در این باره علنی سخن بگوید، در عوض بر روی بسته زیرساختی خود که قصد دارد چهارشنبه معرفی کند تمرکز می‌کند. طبق دستور العمل دولت ترامپ ممنوعیت ورود کارگران خارجی به آمریکا که در ماه ژوئن گذشته (خرداد ) اعمال شد، شامل طیف وسیعی از روادیدهای موقت مبتنی بر کار در آمریکا می باشد.

دولت ترامپ با ممنوعیت ورود کارگران خارجی به دنبال ارائه امنیت شغلی به کارگران آمریکایی بود که در سال گذشته به دلیل اعمال محدودیت های کرونا در مرز از دست دادن شغل و محل درآمد خود بودند. دولت ترامپ همچنین در ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) ممنوعیت ارائه ویزای کاری را تا پایان ماه ماس(۱۱فروردین) تمدید کرد.

بازدید اپلیکیشن 20 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جزئیات جدید از دیدار نوه امام با رهبری جزئیات جدید از دیدار نوه امام با رهبری
سیاسی
سیدیاسر خمینی در گفتگو با جماران جزئیات جدیدی از دیدار نوه امام راحل با رهبر انقلاب را تشریح کرده است. مشروح این مصاحبه در پی می آید: نظر شما در خصوص اهمیت انتخابات پیش روی ریاست جمهوری چیست؟ به نظر من، با توجه به وضعیت خطیر فعلی به ویژه از…...
اعتراض پاستور به دخالت‌ بهارستان در امور اجرایی اعتراض پاستور به دخالت‌ بهارستان در امور اجرایی
سیاسی
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به‌تازگی در اظهاراتی بی‌سابقه از آنچه مداخله در حوزه اجرا خواند انتقاد کرد و خطاب به کسانی که فراتر از حیطه قانونی خود، در زمینه اجرا نیز دخالت می‌کنند، گفت «اگر می‌خواهید رئیس جمهوری شوید از مردم رأی بگیرید؛ با دخالت‌های خود به زندگی…...
توئیت عبدی درباره فاجعه اقتصادی دوره احمدی‌نژاد توئیت عبدی درباره فاجعه اقتصادی دوره احمدی‌نژاد
سیاسی
برترین‌ها: توئیت عباس عبدی درباره عجیب‌ترین فاجعه اقتصادی در دوره احمدی‌نژاد را بخوانید....

پاسخ دهید