دمای خوزستان از ۵۰درجه سانتیگراد گذشت

اجتماعی
دمای خوزستان از ۵۰درجه سانتیگراد گذشت

ایرنا: مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: دمای هوا در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه روز دوشنبه در اهواز ، امیدیه و شوش به ۵۱درجه سانتیگراد رسید.

محمد سبزه‌زاری دوشنبه بیان کرد: روند وقوع دمای ۵۰ درجه سانتیگراد و بالاتر در برخی شهرهای خوزستان تا روز سه شنبه ادامه دارد همچنین از ظهر فردا تا اوایل هفته آینده شاهد افزایش رطوبت و شرجی در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته شوش با ۵۱.۴ درجه سانتیگراد و ایذه و دهدز با ۲۸ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شدند.

سبزه زاری گفت: در همین مدت حداکثر دمای هوا در اهواز ۵۰.۴ و حداقل ۳۳.۶ درجه سانتیگراد بوده است.

وی ادامه داد: آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده صاف تاکمی ابری و گاهی با وزش باد متوسط پیش بینی شده است همچنین در مناطق غربی، مرکزی و جنوبیگرد و غبار رقیق دور از انتظار نیست.

شهرستان شوش با حداکثر دمای۵۱.۴ درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین شهر جهان در روز یکشنبه ۲۹ تیرماه ثبت شد.

به دستور استاندار خوزستان به علت افزایش دما و رطوبت، ادارات و بانک‌های۲۲ شهرستان در استان خوزستان در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه(۲۹ ، ۳۰ و ۳۱ تیرماه) هفته جاری تعطیل شدند.

همچنین در روز شنبه ۲۸ تیر و چهارشنبه یکم مرداد ماه نیز کاهش ساعت اداری دراستان خوزستان در نظر گرفته شده است.

بازدید اپلیکیشن 6 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ماجرای تعطیلی فرودگاه چابهار چیست؟ ماجرای تعطیلی فرودگاه چابهار چیست؟
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | دور روز پیش خبر رسید که فرودگاه کنارک که به فرودگاه چابهار هم معروف است ناگهان بسته شده، بعد هم اعلام نشد که مسافران و کسانی که می‌خواستند از این فرودگاه به شهرهای دیگر بروند باید چه‌کار کنند. مسافرانی که باید خودشان را از چابهار به…...
مرگ سه عضو یک خانواده در تصادف ام‌جی و ۲۰۶ مرگ سه عضو یک خانواده در تصادف ام‌جی و ۲۰۶
اجتماعی
در تصادف دو خودروی ام‌جی و ۲۰۶، سه عضو یک خانواده شامل پدر ۴۰ ساله، دختر چهار ساله و پسر ۱۳ساله در پژوی ۲۰۶ در دم کشته و مادر ۳۵ ساله نیز به بیمارستان منتقل شد. ای حادثه شب گذشته در بلوار صیادشیرازی به سمت فاز ۱۱ رخ داد و…...
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۱۷۵۴ بیمار جدید کرونا در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد. به گفته سیما‌سادات لاری از دیروز تا امروز ۹ شهریور ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، یک هزار و ۷۵۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۷۱۸ نفر…...

پاسخ دهید