دمای خوزستان از ۵۰درجه سانتیگراد گذشت

اجتماعی
دمای خوزستان از ۵۰درجه سانتیگراد گذشت

ایرنا: مدیرکل هواشناسی استان خوزستان گفت: دمای هوا در ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه روز دوشنبه در اهواز ، امیدیه و شوش به ۵۱درجه سانتیگراد رسید.

محمد سبزه‌زاری دوشنبه بیان کرد: روند وقوع دمای ۵۰ درجه سانتیگراد و بالاتر در برخی شهرهای خوزستان تا روز سه شنبه ادامه دارد همچنین از ظهر فردا تا اوایل هفته آینده شاهد افزایش رطوبت و شرجی در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته شوش با ۵۱.۴ درجه سانتیگراد و ایذه و دهدز با ۲۸ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان خوزستان گزارش شدند.

سبزه زاری گفت: در همین مدت حداکثر دمای هوا در اهواز ۵۰.۴ و حداقل ۳۳.۶ درجه سانتیگراد بوده است.

وی ادامه داد: آسمان استان تا ۲۴ ساعت آینده صاف تاکمی ابری و گاهی با وزش باد متوسط پیش بینی شده است همچنین در مناطق غربی، مرکزی و جنوبیگرد و غبار رقیق دور از انتظار نیست.

شهرستان شوش با حداکثر دمای۵۱.۴ درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین شهر جهان در روز یکشنبه ۲۹ تیرماه ثبت شد.

به دستور استاندار خوزستان به علت افزایش دما و رطوبت، ادارات و بانک‌های۲۲ شهرستان در استان خوزستان در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه(۲۹ ، ۳۰ و ۳۱ تیرماه) هفته جاری تعطیل شدند.

همچنین در روز شنبه ۲۸ تیر و چهارشنبه یکم مرداد ماه نیز کاهش ساعت اداری دراستان خوزستان در نظر گرفته شده است.

بازدید اپلیکیشن 6 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کلاهبرداری ۱۰میلیاردی از متقاضیان ورود به بورس کلاهبرداری ۱۰میلیاردی از متقاضیان ورود به بورس
اجتماعی
رئیس پلیس فتا ناجا گفت اعضاء باند کلاهبرداری که با سوءاستفاده از نام و عنوان سامانه سجام در کشور از متقاضیان کلاهبرداری می‌کردند، دستگیر شدند. سردار "وحید مجید"رئیس پلیس فتا ناجا اظهار داشت: ارجاع پرونده‌های متعدد کلاهبرداری به پلیس فتا در خصوص شکایت مال باختگان با ترفند جدید کلاهبرداری و…...
شهادت یک مرزبان در درگیری با قاچاقچیان سوخت شهادت یک مرزبان در درگیری با قاچاقچیان سوخت
اجتماعی
ایلنا نوشت: فرمانده مرزبانی استان هرمزگان گفت: در درگیری مرزبانان پایگاه دریابانی شهرستان میناب با قاچاقچیان سوخت یکی از مرزبانان هرمزگانی به شهادت رسید. سردار حسین دهکی گفت: بامداد امروز در درگیری مرزبانان پایگاه دریابانی میناب در سواحل گروگ با قاچاقچیان سوخت یکی از مرزبانان این شهرستان به نام ستوان…...
جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران جدیدترین آمار قربانیان و مبتلایان ویروس کرونا در ایران
اجتماعی
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۵۰۳۹ مورد جدید کووید-۱۹ و مرگ ۳۲۲ هموطن در ۲۴ساعت گذشته خبر می‌دهد. به گفته سیماسادات لاری از دیروز تا امروز ۲۹ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۵ هزار و ۳۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو…...

پاسخ دهید