دلیل درگیری محمود فکری با دیاباته مشخص شد

ورزشی
دلیل درگیری محمود فکری با دیاباته مشخص شد

شکست استقلال مقابل فولاد خورستان پردردسر شده است. خبرآنلاین ماجرای درگیری لفظی دیابانه با محمود فکری را اینگونه روایت می‌کند:

شیخ دیاباته قرار بود در بازی فولاد و استقلال وارد زمین شود ولی چون استوکش مناسب نبود به رختکن برگشت و آن را عوض کرد اما فکری که در جریان نبود، شاکی شد و به این بازیکن تشری زد. دیاباته سرانجام در دقیقه ۸۷ جای ارسلان مطهری وارد زمین شد.در لحظه تعویض او هم اتفاق جالبی افتاد. استقلال از فولاد عقب بود و شیخ تصور می کرد احتمالا جای یک هافبک وارد زمین می شود به همین دلیل وقتی فهمید به جای مطهری وارد زمین می شود، رو به حنیف عمران زاده دستیار فکری گفت: «چرا مهاجم تعویض می کنید؟! به جای بیرون کشیدن مطهری، فرشید باقری را تعویض کنید.»

سایر خبرگزاری‌ها هم روایت خودشان را نوشته‌اند:

در اواخر دیدار استقلال و فولاد خوزستان محمد دانشگر به دلیل اصابت تابلوهای تبلیغاتی به ساق پایش دچار مشکل و از همان سمت با برانکارد راهی رختکن تیم استقلال شد. در این بین آبی پوشان حدود ۱۰ دقیقه ۱۰ نفره بازی کردند و به خاطر این اتفاق بعد از پایان بازی انتقادات فراوانی به کادر فنی تیم استقلال وارد شد.

ظاهرا اتفاقات عجیبی باعث رخ دادن این ماجرا شده است؛ از آنجا که بعد از مصدومیت دانشگر قرار بود تعویض دیگری انجام شود سرمربی استقلال دیاباته را به کنار زمین فرا خواند تا او را به زمین بفرستد، مهاجم استقلال هم کنار خط آمد و تابلوی تعویض هم بالا رفت اما در همان لحظه فرشید اسماعیلی به کادر فنی اعلام کرد زانویش درد دارد و نمی تواند به بازی ادامه بدهد.

با این اتفاق کادر فنی استقلال برای حضور دیاباته در زمین دست نگه داشت تا شرایط را برای جایگزینی اسماعیلی بررسی کند، بعد از این اتفاق فکری بلافاصله خواستار حضور دیاباته در زمین شد اما مهاجم استقلال برای تعویض کفش های خود راهی رختکن شده بود! شیخ که با حضور کنار خط متوجه شده بود نمی تواند با آن استوک ها بازی کند به رختکن رفت و کفشهایش را عوض کرد اما سرمربی استقلال از این اتفاق به شدت عصبانی شد. تصاویر منتشر شده روی جلد یکی از روزنامه های ورزشی از فکری و دیاباته نشان دهنده ناراحتی شدید سرمربی از مهاجم استقلال است.

فکری بعد از چند دقیقه که دیاباته از رختکن برگشته بود با عصبانیت بر سر وی فریاد زد که در این دقایق کجا بوده که مهاجم استقلال اعلام کرد به رختکن رفته بود تا کفشهایش را عوض کند!

بازدید اپلیکیشن 100 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

توصیف یوآخیم لو از شش‌تایی شدن تیم‌ملی آلمان توصیف یوآخیم لو از شش‌تایی شدن تیم‌ملی آلمان
ورزشی
سرمربی آلمان‌ها از بازی با اسپانیا به عنوان شبی سیاه یاد می‌کند چون تیم ملی آلمان با شش گل شکست خورد شاگردان یوآخیم لو در دیداری غیر قابل پیش بینی با چنین نتیجه ای شکست خوردند. آلمان در دو دهه گذشته همواره یک قدرت مطرح بوده، بنابراین کمتر کسی پیش…...
یوونتوس به دنبال فروش رونالدو یوونتوس به دنبال فروش رونالدو
ورزشی
دنیای ورزش تورنتو نوشت: باشگاه یوونتوس قصد دارد از انتقال فوق‌ستاره پرتغالی‌اش بهره مالی ببرد. نشریه اسپانیایی «آاِس» چاپ مادرید گزارش داد؛ باشگاه یوونتوس قصد دارد تابستان آینده کریستیانو رونالدو را در لیست فروش خود قرار دهد تا از انتقال این فوق‌ستاره پرتغالی سود ببرد. مدیران باشگاه یوونتوس امیدوار هستند…...
خبر خوب برای استقلال و هوادارانش در راه است خبر خوب برای استقلال و هوادارانش در راه است
ورزشی
ستقلال بدهی خود به وینفرد شفر را پرداخت کرد و قرار است تا پایان امروز پنجره نقل و انتقالاتی آنها باز شود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ نامه فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) برای بازگشایی پنجره نقل‌وانتقالاتی باشگاه استقلال قرار است تا پایان وقت اداری امروز (یکشنبه) به دست مسئولان این باشگاه…...

پاسخ دهید