دعوای توئیتری مهناز افشار، پگاه آهنگرانی، منیژه حکمت

فرهنگی
دعوای توئیتری مهناز افشار، پگاه آهنگرانی، منیژه حکمت

مهناز افشار به مصاحبه انتقادی پگاه آهنگرانی واکنش نشان داد.

به گزارش عصر ایران در ۲ روز گذشته ویدیویی از پگاه آهنگرانی منتشر شد که به سلبریتی‌ها انتقاد کرده بود که چرا درباره همه چیز نظر می‌دهند «ما چیکاره‌ایم؟ که راجع به همه چیز نظر بدهیم. خیلی وقت‌ها سعی می‌کنم راجع به چیزی حرف بزنم، اما خودم را کنترل می‌کنم. جایگاهی که فضای مجازی به بازیگر می‌دهد، چقدر این جایگاه را باور می‌کنیم.»

بعد از انتشار این ویدیو مهناز افشار (بازیگر) در توئیتر نوشت: «‏پگاه آهنگرانی عزیزم، پیغامت رو همه شنیدن؛ امیدوارم هرچه زودتر حکم ممنوع الخروجی‌ات لغو بشه.»
منیژه حکمت (تهیه‌کننده و کارگردان) که مادرپگاه آهنگرانی است هم درتوئتربرای مهنازافشار نوشت: « ‌‎مهناز جان قصد جواب نداشتم ولی پگاه گفت این پیغام‌ رو بهت بدم اول اینکه این مصاحبه برای دو سال و اندی پیش است پس نه به ممنوع الخروجی ربط دارد و نه به خاطر عافیت طلبی است و به غلط این شایبه را جا نیاندازید که اگر پگاه عافیت طلب یا به هر طریقی به دنبال رفع ممنوع الخروجی بود ، یقینا نامه درخواست برای دادرسی صحیح پرونده نوشین جعفری را امضا نمیکرد که همه مان مدانیم چه مخاطراتی دارد… خوب میدونى که همه پگاه رو مى شناسند .»
در پی این توئیت مهنازافشار هم جواب داد: « ‌‎خاله منیژه هیشکی ندونه ولی شما خوب میدونین که روزی که پگاه نازنینمون در اوین بود من تنها بازیگر زنی بودم که با عشق و حس وظیفه روبروی زندان تا صبح کنارتون بودم. شاید هر کدوم از شماها برای یکبار هم شده خودتون رو جای من در این پنج سال من بگذارید، حق بدید که شک کنم به اخلاقمداری.»
در میان بسیاری از توئیت‌های که در جواب مهناز افشار نوشته شده بود یک توئیت گفته بود: « ‌‎می‌گن حرف و بنداز صاحبش برمی‌داره »

بازدید اپلیکیشن 206 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جایزه بوکر به مارگارت اتوود و اواریستو رسید جایزه بوکر به مارگارت اتوود و اواریستو رسید
فرهنگی
خبرآنلاین: پس از نوبل ادبیات تکلیف یکی دیگر از جوایز معتبر ادبی هم مشخص شد. جایزه بوکر به مارگارت اتوود و برناردین اواریستو رسید. مارگارت اتوود در هشتاد سالگی با رمان مشهور و پرفروش «وصایا» نامزد دریافت بوکر شده بود. «وصایا» ادامه رمان «سرگذشت ندیمه»‌ است. اتوود سال ۱۹۸۶ هم…...
ادبیات خارج از عرف از زبان حیاتی ادبیات خارج از عرف از زبان حیاتی
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، مرجان فاطمی |عبارتی که توسط محمدرضا حیاتی با موضوع «برگزیت» در بخش خبری قرائت شد، جنجال زیادی به پا کرد. هفت‌صبح در گفت‌وگو با اکبر نصراللهی استاد ارتباطات این مسئله را بررسی ‌می‌کند. محمدرضا حیاتی بازهم خبرساز شد. چند روز گذشته ویدئوی یکی از بخش‌های خبری به…...
علاج ‌رخوت تماشا‌: سریال‌های خارجی علاج ‌رخوت تماشا‌: سریال‌های خارجی
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، مرجان فاطمی | شبکه تماشا قرار بود با پخش سریال‌های جدید یا خاطره‌انگیز خارجی، رقیب پروپا قرص شبکه آی‌فیلم باشد اما مدت‌هاست از این هدف فاصله گرفته و حال و حوصله تغییر هم ندارد.از زمان تاسیس شبکه تماشا، بارها در این صفحه به تهدیدها و فرصت‌های پیش‌روی…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید