دعوای توئیتری مهناز افشار، پگاه آهنگرانی، منیژه حکمت

فرهنگی
دعوای توئیتری مهناز افشار، پگاه آهنگرانی، منیژه حکمت

مهناز افشار به مصاحبه انتقادی پگاه آهنگرانی واکنش نشان داد.

به گزارش عصر ایران در ۲ روز گذشته ویدیویی از پگاه آهنگرانی منتشر شد که به سلبریتی‌ها انتقاد کرده بود که چرا درباره همه چیز نظر می‌دهند «ما چیکاره‌ایم؟ که راجع به همه چیز نظر بدهیم. خیلی وقت‌ها سعی می‌کنم راجع به چیزی حرف بزنم، اما خودم را کنترل می‌کنم. جایگاهی که فضای مجازی به بازیگر می‌دهد، چقدر این جایگاه را باور می‌کنیم.»

بعد از انتشار این ویدیو مهناز افشار (بازیگر) در توئیتر نوشت: «‏پگاه آهنگرانی عزیزم، پیغامت رو همه شنیدن؛ امیدوارم هرچه زودتر حکم ممنوع الخروجی‌ات لغو بشه.»
منیژه حکمت (تهیه‌کننده و کارگردان) که مادرپگاه آهنگرانی است هم درتوئتربرای مهنازافشار نوشت: « ‌‎مهناز جان قصد جواب نداشتم ولی پگاه گفت این پیغام‌ رو بهت بدم اول اینکه این مصاحبه برای دو سال و اندی پیش است پس نه به ممنوع الخروجی ربط دارد و نه به خاطر عافیت طلبی است و به غلط این شایبه را جا نیاندازید که اگر پگاه عافیت طلب یا به هر طریقی به دنبال رفع ممنوع الخروجی بود ، یقینا نامه درخواست برای دادرسی صحیح پرونده نوشین جعفری را امضا نمیکرد که همه مان مدانیم چه مخاطراتی دارد… خوب میدونى که همه پگاه رو مى شناسند .»
در پی این توئیت مهنازافشار هم جواب داد: « ‌‎خاله منیژه هیشکی ندونه ولی شما خوب میدونین که روزی که پگاه نازنینمون در اوین بود من تنها بازیگر زنی بودم که با عشق و حس وظیفه روبروی زندان تا صبح کنارتون بودم. شاید هر کدوم از شماها برای یکبار هم شده خودتون رو جای من در این پنج سال من بگذارید، حق بدید که شک کنم به اخلاقمداری.»
در میان بسیاری از توئیت‌های که در جواب مهناز افشار نوشته شده بود یک توئیت گفته بود: « ‌‎می‌گن حرف و بنداز صاحبش برمی‌داره »

بازدید اپلیکیشن 285 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

از فیلم الماس ۳۳ ‌چه می‌دانیم؟ از فیلم الماس ۳۳ ‌چه می‌دانیم؟
کاربران ویژه - فرهنگی
روزنامه هفت صبح، مصطفی آرانی | ‌چهار فیلم از سینمای داریوش مهرجویی، پیش از انقلاب، سهم این هفته‌ام از فیلم‌های ایرانی بود. مهرجویی قبل از انقلاب پنج فیلم دارد البته و من فیلم «پستچی» را ندیدم که فیلم سال ۱۳۵۱ است. نخستین فیلم داریوش مهرجویی، «الماس ۳۳» نام دارد. فیلم…...
فیلم زیرخاکی از همخوانی مهناز افشار و دوستان فیلم زیرخاکی از همخوانی مهناز افشار و دوستان
فرهنگی
پشت صحنه فیلم چه خوبه که برگشتی به کارگردانی داریوش مهرجویی را ببینید. این فیلم را خبرآنلاین از اینستاگرام ساتیار امامی انتخاب است....
ویدیو/ ماجرای عجیب “مرگ موقت” مجید مظفری ویدیو/ ماجرای عجیب “مرگ موقت” مجید مظفری
فرهنگی
خبرآنلاین: مجید مظفری در ویژه برنامه باغ رمضان درباره اتفاق عجیبی که برایش روی صحنه تئاتر رخ داد توضیحاتی می دهد که مشاهده می‌کنید....

نظرات کاربران

پاسخ دهید