دستگیری ۳ عضو مرکز ترک اعتیاد به اتهام قتل معتاد

اجتماعی
دستگیری ۳ عضو مرکز ترک اعتیاد به اتهام قتل معتاد

سه نفر از عاملان قتل جوان بجنوردی که حین انتقال وی به مرکز ترک اعتیاد، با ضرب و شتم موجب قتل وی شده بودند، دستگیر و روانه زندان شدند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی خراسان شمالی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: اواخر تیرماه، جوان معتاد بجنوردی، توسط سه نفر از کارکنان یک مرکز ترک اعتیاد بخش خصوصی در مشهد، راهی آن شهر بود که با آنان درگیر شد و بر اثر شدت ضربات وارده مصدوم و راهی بیمارستان شد.

سرهنگ محسن عربی اظهار داشت: کارکنان مرکز ترک اعتیاد با تماس با خانواده این فرد معتاد، اعلام کردند که فرزندشان در میانه راه بدحال و روانه بیمارستان شده است و حال آنکه وی در پی درگیری و بر اثر شدت ضربات وارده، جان باخته بود.

وی افزود: پلیس پس از دریافت گزارش مرگ مشکوک این جوان در بیمارستان، وارد عمل شد و در بررسی ها، آثار ضرب و شتم و جراحت در بدن این جوان، مشاهده شد و پزشکی قانونی نیز علت مرگ این جوان را خفگی ناشی از فشار به قفسه سینه و انسداد راه های تنفسی اعلام کرد که بر این اساس سه نفر از کارکنان مرکز ترک اعتیاد، به عنوان عامل قتل، بازداشت و راهی زندان شدند.

وی خاطرنشان کرد: این جوان با درخواست خانواده خود و برای حضور در مرکز ترک اعتیاد، راهی مشهد شده بود اما در میانه راه با کارکنان درگیر و دچار حادثه شد.

سرهنگ عربی گفت: خانواده ها پیش از اقدام برای معرفی فرزندان به مراکز ترک اعتیاد، آنان را برای حضور در این مراکز آماده و متقاعد کنند و زمینه های همکاری و همراهی آنان را فراهم آورند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی خراسان شمالی همچنین از دستگیری عامل یک حادثه قتل در یکی از مناطق شهر بجنورد خبر داد و گفت: در این حادثه که پنجشنبه‌شب گذشته رخ داد، برادری با شلیک سلاح شکاری، خواهرش را کشته بود.

سرهنگ عربی افزود: علت این حادثه، اختلافات خانوادگی عنوان شده است که قاتل این زن جوان، ۴۸ ساعت پس از حادثه، در بجنورد دستگیر شد.

بازدید اپلیکیشن 25 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

توضیح سایت آپارات درباره پخش ویدئو هنجارشکن توضیح سایت آپارات درباره پخش ویدئو هنجارشکن
اجتماعی
موسس آپارات تاکید کرد فعالیت کانال برنامه «ژلوفن» تا تعیین تکلیف نهایی معلق شده است و کلیپ نامناسب این برنامه که موجب اعتراض مردم شده بود هم از روی این سایت حذف شده است. پخش یک برنامه اینترنتی از کانال «ژلوفن»، با انتقاد و اعتراض مخاطبان سرویس اشتراک ویدئو آپارات…...
قصور پزشکی پسر معلول را در ام‌.آر‌.آی به کشتن داد قصور پزشکی پسر معلول را در ام‌.آر‌.آی به کشتن داد
اجتماعی
پسر معلول که برای انجام «ام آر آی» بی هوش شده بود داخل محفظه دچار ایست تنفسی شد، اما به دلیل قصور پزشکی جان باخت. روزنامه ایران: دو سال قبل خانواده «احمد» ۳۸ ساله که به طور مادرزاد معلول بود او را به‌دلیل ضعف شدید بدنی در یکی از بیمارستان‌های…...
یک کشته و دو مجروح در اثر انفجار مین یک کشته و دو مجروح در اثر انفجار مین
اجتماعی
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان از کشته و مجروح شدن سه نفر بر اثر انفجار مین در جاده جنگل امقر شهرستان بستان خبر داد. علی حسین حسین زاده در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بر اثر انفجار مین حدود ساعت ۱۳ ظهر، در جاده جنگل امقر در شمال شهرستان بستان،…...

پاسخ دهید