دستگیری ۳ عضو مرکز ترک اعتیاد به اتهام قتل معتاد

اجتماعی
دستگیری ۳ عضو مرکز ترک اعتیاد به اتهام قتل معتاد

سه نفر از عاملان قتل جوان بجنوردی که حین انتقال وی به مرکز ترک اعتیاد، با ضرب و شتم موجب قتل وی شده بودند، دستگیر و روانه زندان شدند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی خراسان شمالی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: اواخر تیرماه، جوان معتاد بجنوردی، توسط سه نفر از کارکنان یک مرکز ترک اعتیاد بخش خصوصی در مشهد، راهی آن شهر بود که با آنان درگیر شد و بر اثر شدت ضربات وارده مصدوم و راهی بیمارستان شد.

سرهنگ محسن عربی اظهار داشت: کارکنان مرکز ترک اعتیاد با تماس با خانواده این فرد معتاد، اعلام کردند که فرزندشان در میانه راه بدحال و روانه بیمارستان شده است و حال آنکه وی در پی درگیری و بر اثر شدت ضربات وارده، جان باخته بود.

وی افزود: پلیس پس از دریافت گزارش مرگ مشکوک این جوان در بیمارستان، وارد عمل شد و در بررسی ها، آثار ضرب و شتم و جراحت در بدن این جوان، مشاهده شد و پزشکی قانونی نیز علت مرگ این جوان را خفگی ناشی از فشار به قفسه سینه و انسداد راه های تنفسی اعلام کرد که بر این اساس سه نفر از کارکنان مرکز ترک اعتیاد، به عنوان عامل قتل، بازداشت و راهی زندان شدند.

وی خاطرنشان کرد: این جوان با درخواست خانواده خود و برای حضور در مرکز ترک اعتیاد، راهی مشهد شده بود اما در میانه راه با کارکنان درگیر و دچار حادثه شد.

سرهنگ عربی گفت: خانواده ها پیش از اقدام برای معرفی فرزندان به مراکز ترک اعتیاد، آنان را برای حضور در این مراکز آماده و متقاعد کنند و زمینه های همکاری و همراهی آنان را فراهم آورند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی خراسان شمالی همچنین از دستگیری عامل یک حادثه قتل در یکی از مناطق شهر بجنورد خبر داد و گفت: در این حادثه که پنجشنبه‌شب گذشته رخ داد، برادری با شلیک سلاح شکاری، خواهرش را کشته بود.

سرهنگ عربی افزود: علت این حادثه، اختلافات خانوادگی عنوان شده است که قاتل این زن جوان، ۴۸ ساعت پس از حادثه، در بجنورد دستگیر شد.

بازدید اپلیکیشن 25 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

کشف ۳۰‌هزار مدرک جعلی در میدان انقلاب کشف ۳۰‌هزار مدرک جعلی در میدان انقلاب
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | دستیار ویژه وزیر علوم در امور حقوق شهروندی از کشف بیش از ۳۰ هزار مدرک جعلی در سال ۹۸ در میدان انقلاب خبر داد و گفت: برخی مدیران سیاسی بدون حضور در کلاس ۱۴۰ واحد درس را در دو ترم پاس می‌کنند و مدرک دکتری و…...
ماجرای تولد کتاب آشپزی نجف دریابندری‌ ماجرای تولد کتاب آشپزی نجف دریابندری‌
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | «کتاب مستطاب آشپزی، سیر تا پیاز» یک کتاب آشپزی ساده نیست. از نویسنده‌اش گرفته تا ماجرای شکل‌گیری‌اش و نثر و عکس‌هایش همگی آن را به یک کتاب خاص تبدیل می‌کند. خیلی‌ها می‌گویند اگر محمد زهرایی، صاحب انتشارات کارنامه نبود هرگز چنین کتابی متولد نمی‌شد. روزبه، پسر…...
بازخوانی پرونده شهلا جاهد؛ ۱۰سال بعد از اعدام بازخوانی پرونده شهلا جاهد؛ ۱۰سال بعد از اعدام
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح، علی رستگار | یک: یک دهه بعد از اجرای حکم اعدام شهلا جاهد بار دیگر بحث درباره این پرونده بین افکار عمومی داغ شده. عصمت‌الله جابری یکی از مقامات قضایی مرتبط با پرونده قتل لاله سحرخیزان (همسر اول ناصر محمدخانی) شنبه شب دقایقی قبل از افطار مهمان…...

پاسخ دهید