دزد قدیمی تهران: از زندان خسته‌ام، اعدامم کنید

اجتماعی
دزد قدیمی تهران: از زندان خسته‌ام، اعدامم کنید

نخستین روز خرداد امسال بود که مردی بیهوش در یک فضای سبز کوچک در منطقه سبلان روی چمن ها افتاده بود و چند مرد هم تلاش می کردند این جوان را به هوش بیاورند اما بی فایده بود به همین دلیل در تماس با اورژانس درخواست کمک کردند.

مرد بیهوش به بیمارستان منتقل شد و زمانی که به هوش آمد از این که روی تخت بیمارستان بود شوکه شد و وقتی به دنبال موبایل و مدارکش گشت فهمید که وسایل اش به سرقت رفته است.

تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو برای تحقیقات به بیمارستان رفتند و از مرد جوان که به هوش آمده بود تحقیق کردند.

مرد جوان که مسعود نام دارد به پلیس گفت: چند روز قبل با یک مرد ۵۱ ساله که چهره‌ای آراسته و فریبنده داشت آشنا شدم، او ادعا می کرد که وضعیت مالی خوبی دارد. در زمان کوتاهی با چرب زبانی‌هایش اعتمادم را جلب کرد تا جایی که رمز کارت بانکی ام را می دانست و هیچ وقت فکر نمی کردم این مرد آرام نقشه شومی در ذهن اش طراحی کرده است.

مسعود ادامه داد: روز گذشته همراه مرد فریبکار بودم که پیشنهاد یک لیوان چای داد و خودش به سمت یک کیوسک روزنامه فروشی رفت و دو لیوان چای گرفت. سپس در داخل فضای سبز شروع به خوردن چای کردیم و بعد از آن متوجه هیچ چیز نشدم تا این که بیدار شدم و خودم را روی تخت بیمارستان دیدم.

این مرد گفت: بعد از به هوش آمدن فهمیدم که موبایل و مدارکم به سرقت رفته و حساب بانکی ام نیز خالی شده است.

با توجه به ادامه سرقت ها به شیوه بیهوشی،کارآگاهان آلبوم مجرمان سابقه دار را پیش روی طعمه‌های مرد فریبکار قرار دادند که خیلی زود شهرام ۵۱ ساله از سوی طعمه ها شناسایی شد. همین کافی بود تا ردیابی ها برای دستگیری این سارق سابقه‌دار آغاز شود و کارآگاهان در ردیابی‌ها پی بردند که این سارق در مسافرخانه ها زندگی می کند و برای این که دستش رو نشود، هر روز محل استراحت اش را تغییر می‌دهد.

ردیابی‌ها ادامه داشت تا این که ماموران پی بردند شهرام در یک مسافرخانه در نزدیکی میدان راه آهن پنهان شده است. کارآگاهان ساعت ۸ صبح ۶ شهریور امسال موفق به دستگیری سارق سابقه دار شدند و در بررسی از مخفیگاه شهرام ۱۰ میلیون تومان تراول به دست آمد.

شهرام پس از دستگیری به سرقت هایش اعتراف کرد و مالخر گوشی های سرقتی را که در خیابان شوش بود، لو داد. ماموران نیز در یک قرار صوری، مالخر مسن را دستگیر کردند.

شهرام در بازجویی‌ها گفت: از بازپرس پرونده ام می خواهم که نامه اعدامم را بزند و خودم هم امضا می کنم که با رضایت خودم بوده است، چون دیگر نمی خواهم آزاد شوم و خسته شده ام.

بازدید اپلیکیشن 136 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

درگیری مسلحانه اراذل و اوباش در تهران درگیری مسلحانه اراذل و اوباش در تهران
اجتماعی
فارس: رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری دو نفر از عاملان درگیری مسلحانه در خیابان نبرد خبر داد. سرهنگ"سعید راستی"در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت:چهارم بهمن ماه سال جاری یک مورد درگیری و شرارت منتج به تیراندازی در حوالی خیابان نبرد به وقوع…...
قرن‌ پانزدهم ‌چه‌ موقع از ‌راه می‌رسد؟ قرن‌ پانزدهم ‌چه‌ موقع از ‌راه می‌رسد؟
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | ‌بحث تاریخ و اینکه یک دهه کی تمام می‌شود و یک قرن سال آخرش کی است از آن بحث‌های گیج‌کننده است که در آن نگاه علمی به شکل کامل در تضاد با نگاه عامیانه قرار می‌گیرد. طبق اطلاعیه دانشگاه تهران،‌ قرن چهاردهم شمسی در ۲۹ اسفند…...
ممنوع‌الخروجی فقط برای ورزشکاران زن نیست! ممنوع‌الخروجی فقط برای ورزشکاران زن نیست!
کاربران ویژه - اجتماعی
روزنامه هفت صبح | در این چند روز اخیر که بحث ممنوع‌الخروجی سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین زنان ایران مطرح بود، عده‌ای از کاربران اشاره کردند که برای مردان ورزشکار هم پیش از این مشکل مشابهی پیش آمده بود، اما هیچکس از ناعادلانه بودن بعضی قوانین علیه مردان صحبت نکرد.…...

پاسخ دهید