دانلود اپلیکیشن هفت صبح

در استان‌های شمالی هوا خنک‌تر می‌شود

اجتماعی
در استان‌های شمالی هوا خنک‌تر می‌شود

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور میگوید طی پنج روز آینده بیشتر مناطق کشور آفتابی خواهد بود.

او توضیح می دهد که طی روزهای جمعه و شنبه در استان های ساحلی خزر، اردبیل، شمال استان های آذربایجان شرقی و غربی، ارتفاعات خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی در برخی ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و کاهش نسبی دما پیش بینی می شود. دریای خزر نیز در این مدت مواج پیش بینی می شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی پیشبینی می کند که در سیستان و بلوچستان و جنوب شرق هرمزگان در سه روز آینده در بعد از ظهر افزایش ابر، بارش پراکنده، گاهی رعد و برق دور از انتظار نیست.

اوبا بیان اینکه در پنج روز آینده پدیده غالب در شرق کشور به ویژه در شمال سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی و وزش باد شدید و گرد و خاک است، می گوید تا روز شنبه در برخی نقاط استان‌های خوزستان، ایلام، بوشهر، تهران، البرز، قزوین و سمنان و مرکزی وزش باد شدید گاهی گرد و خاک پیش بینی می شود.

وی در خصوص وضعیت آب و هوای تهران در سه روز آینده بیان می کند که روز شنبه نوزدهم بیشینه و کمینه دمای هوای تهران ۳۹ و ۲۲ خواهد بود و آسمان در روز صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد خواهد بود. همچنین در شب نیز آسمان صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد خواهد داشت. طی یکشنبه ۲۰ تیرماه تهران بیشینه و کمینه دمای ۳۸ و ۲۳ درجه خواهد داشت و آسمان صاف و گاهی وزش باد خواهیم داشت. طی روز دوشنبه بیست و یکم تیرماه تهران بیشینه و کمینه دمای ۳۹ و ۲۴ خواهد داشت و آسمان صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود.

بازدید اپلیکیشن 5 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید